Kaupallinen suodatinkahvikone, manuaalinen täyttö, 2 litran termos | Adexa CB02B2
Alkuperäinen hinta oli: 738,86 €.314,62 €Nykyinen hinta on: 314,62 €. (sis. ALV)
Valmista erinomaista kahvia asiakkaillesi tai vieraille ammattilaisille tarkoitetulla suodatinkahvinkeittimellä. Tämä catering-käyttöön tarkoitettu manuaalitäyttöinen kone on suunniteltu julkisiin tiloihin, joissa ihmiset tarvitsevat helppoa, kätevää ja nopeaa tapaa valmistaa erinomaista kahvia, kuten toimistoihin, kokoushuoneisiin, klubeille, baareihin ja ravintoloihin. Modernilla virtaviivaisella muotoilulla se tuo täysin uudenlaisen mukavuuden ja ylellisyyden tunteen kaupallisiin kahvinkeittimiin.
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 418 mm |
| Korkeus | 515 mm |
| Leveys | 202 mm |
| Paino | 7 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 2 litraa (termoskannu) |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 1900 W |
| Materiaali | Ruostumaton teräs & ruostumattomasta teräksestä valmistettu kahviteline |
| Sisältyy | 1 termoskannu |
| Valmistus | Jopa 140 kuppia tunnissa (16,7 litraa) |
| Uuttoaika | 6–7 minuuttia |
| Kapasiteetti (säiliö) | 2 litraa |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Ammattilais suodatinkahvinkeitin manuaalitäyttö 2,2 l Airpot | Adexa RP286
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 569,13 €.238,64 €Nykyinen hinta on: 238,64 €. (sis. ALV)Jäähdytetty Mausteastia sisältäen 1xGN1/3-150mm muovisen kannellisen astian | Adexa CHP04BD
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 99,13 €.37,85 €Nykyinen hinta on: 37,85 €. (sis. ALV)Jäähdytetty maustepidin, joka sisältää 1xGN1/6+3xGN1/9-100mm astiat kannella Muovi | Adexa CHP06B2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 123,18 €.48,71 €Nykyinen hinta on: 48,71 €. (sis. ALV)Jäähdytetty Maustepidin, sisältää 1xGN1/3+1xGN1/6-150mm astiat kannella, muovi | Adexa CHP06BD3
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 121,55 €.48,71 €Nykyinen hinta on: 48,71 €. (sis. ALV)Jäähdytetty Mausteteline sisältäen 1xGN1/6+3xGN1/9-150mm säiliöt kannella Muovi | Adexa CHP06BD2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 124,25 €.48,71 €Nykyinen hinta on: 48,71 €. (sis. ALV)Kaupallinen jääpalakone Alatason alle 35kg/24h | Adexa CIM35
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 885,57 €.379,74 €Nykyinen hinta on: 379,74 €. (sis. ALV)Kaupallinen manuaalinen jäämurskain 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 212,53 €.86,70 €Nykyinen hinta on: 86,70 €. (sis. ALV)Kaupallinen Pumpattava Termoskannu 2,2 litraa | Adexa AP022
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 82,53 €.32,43 €Nykyinen hinta on: 32,43 €. (sis. ALV)Kaupallinen Pumpattava Termoskannu 5 litraa | Adexa APB050
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 125,26 €.48,71 €Nykyinen hinta on: 48,71 €. (sis. ALV)Monitoiminen jäänkauha alumiinia 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 14,82 €.5,30 €Nykyinen hinta on: 5,30 €. (sis. ALV)Viinilasiteline Musta Seinään kiinnitettävä Pituus 300 mm 3 viinilasia | Adexa WGA18500300B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 29,48 €.10,72 €Nykyinen hinta on: 10,72 €. (sis. ALV)Viinilasiteline Musta Seinään kiinnitettävä Pituus 400mm 20 viinilasille | Adexa WGA58500400B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 56,95 €.21,57 €Nykyinen hinta on: 21,57 €. (sis. ALV)
