Kaupallinen suodatinkahvikone, manuaalinen täyttö, 2×2 litran termos | Adexa DRV386
Alkuperäinen hinta oli: 1291,12 €.542,54 €Nykyinen hinta on: 542,54 €. (sis. ALV)
Valmista maukasta kahvia asiakkaillesi tai vieraille ammattimaisella suodatinkahvikoneella. Tämä catering-käyttöön tarkoitettu manuaalitäyttöinen kone on suunniteltu julkisiin tiloihin, joissa ihmiset tarvitsevat erinomaista kahvia helposti, kätevästi ja nopeasti, kuten toimistoihin, kokoushuoneisiin, klubeille, baareihin ja ravintoloihin. Modernilla virtaviivaisella muotoilulla se tuo täysin uudenlaisen mukavuuden ja ylellisyyden tunteen kaupallisiin kahvinkeittimiin.
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 203 mm |
| Korkeus | 528 mm |
| Leveys | 383 mm |
| Paino | 12 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 2 x 2 litraa (termoskattilat) |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 2 x 1900W |
| Materiaali | Ruostumaton teräs & ruostumattomasta teräksestä valmistettu kahviteline |
| Sisältyy | 1 termoskannu |
| Valmistus | Jopa 280 kuppia tunnissa (30 litraa) |
| Uuttoaika | 6–7 minuuttia |
| Kapasiteetti (säiliö) | 2 x 2,2 litraa |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Jäähdytetty Mausteteline sisältäen 1xGN1/3-100mm astian kannella, muovia | Adexa CHP04B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 99,01 €.37,85 €Nykyinen hinta on: 37,85 €. (sis. ALV)Jäähdytetty Mausteteline sisältäen 1xGN1/6+3xGN1/9-150mm säiliöt kannella Muovi | Adexa CHP06BD2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 124,25 €.48,71 €Nykyinen hinta on: 48,71 €. (sis. ALV)Jäätelöastia 5 litraa Ruostumaton teräs | Adexa WH1312CT
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 42,27 €.16,15 €Nykyinen hinta on: 16,15 €. (sis. ALV)Jäätelöastia 7 litraa Ruostumaton teräs | Adexa WH1208
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 41,84 €.16,15 €Nykyinen hinta on: 16,15 €. (sis. ALV)Kaupallinen jääpalakone 50kg/24h Ruostumaton teräs Digitaaliset säätimet | Adexa CIM50
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1009,30 €.434,00 €Nykyinen hinta on: 434,00 €. (sis. ALV)Kaupallinen jääpalakone Alatason alle 35kg/24h | Adexa CIM35
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 885,57 €.379,74 €Nykyinen hinta on: 379,74 €. (sis. ALV)Kaupallinen manuaalinen jäämurskain 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 212,53 €.86,70 €Nykyinen hinta on: 86,70 €. (sis. ALV)Kaupallinen Pumpattava Termoskannu 2,2 litraa | Adexa AP022
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 82,53 €.32,43 €Nykyinen hinta on: 32,43 €. (sis. ALV)Kaupallinen suodatinkahvikone Automaattitäyttöinen 2,5 litran ilmalla suljettava termos | Adexa RP286BV
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1195,41 €.509,97 €Nykyinen hinta on: 509,97 €. (sis. ALV)Koristeluvati / Maustelokero kansilla ja 4 osastolla | Adexa CHA003
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 43,32 €.16,15 €Nykyinen hinta on: 16,15 €. (sis. ALV)Koristeluvati / Mausteteline kannella, 5 osastoa | Adexa CHA002
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 43,87 €.16,15 €Nykyinen hinta on: 16,15 €. (sis. ALV)Viinilasiteline Musta Seinään kiinnitettävä Pituus 300 mm 3 viinilasia | Adexa WGA18500300B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 29,48 €.10,72 €Nykyinen hinta on: 10,72 €. (sis. ALV)
