Kaupallinen suodatinkahvinkeitin manuaalisella täytöllä, 3 kuumalevyä | Adexa CBT02
Alkuperäinen hinta oli: 893,16 €.368,88 €Nykyinen hinta on: 368,88 €. (sis. ALV)
Valmista herkullista kahvia asiakkaille tai vieraille ammattimaisella suodatinkahvikoneella. Tämä tarjoiluun tarkoitettu manuaalisesti täytettävä kone on suunniteltu julkisiin tiloihin, joissa ihmiset tarvitsevat erinomaista kahvia helposti, kätevästi ja nopeasti, kuten toimistoihin, kokoushuoneisiin, klubeille, baareihin ja ravintoloihin. Modernin virtaviivaisen muotoilunsa ansiosta se tuo täysin uudenlaisen mukavuuden ja ylellisyyden tunteen kaupallisiin kahvinkeittimiin.
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 405 mm |
| Korkeus | 460 mm |
| Leveys | 405 mm |
| Paino | 11 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 3 x 2,2 litraa (kattilat) |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 2200 W |
| Materiaali | Ruostumaton teräs & ruostumattomasta teräksestä valmistettu kahviteline |
| Sisältyy | 3 kahvipannua |
| Valmistus | Jopa 140 kuppia tunnissa (16,7 litraa) |
| Uuttoaika | 6–7 minuuttia |
| Vesiliitäntä | Ei (manuaalinen veden täyttö) |
| Kapasiteetti (säiliö) | 2,2 litraa |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Ammattilaisen suodatinkahvikone manuaalitäyttö 2 litran termos | Adexa RV286
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 518,85 €.216,94 €Nykyinen hinta on: 216,94 €. (sis. ALV)Jäähdytetty Maustepidike, sisältää 2xGN1/6-150mm astiaa kannella, muovia | Adexa CHP04BD2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 82,05 €.32,43 €Nykyinen hinta on: 32,43 €. (sis. ALV)Jäähdytetty maustepidin, joka sisältää 1xGN1/6+3xGN1/9-100mm astiat kannella Muovi | Adexa CHP06B2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 123,18 €.48,71 €Nykyinen hinta on: 48,71 €. (sis. ALV)Jäähdytetty Mausteteline sisältäen 3xGN1/6-100mm astiaa kannella, muovia | Adexa CHP06B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 122,54 €.48,71 €Nykyinen hinta on: 48,71 €. (sis. ALV)Jäätelöastia 7 litraa Ruostumaton teräs | Adexa WH1208
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 41,84 €.16,15 €Nykyinen hinta on: 16,15 €. (sis. ALV)Kahvikaadin 1,8 litraa Ruostumaton teräs pohja | Adexa VP0065
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 28,90 €.10,72 €Nykyinen hinta on: 10,72 €. (sis. ALV)Kaupallinen jääpalakone Alatason alle 35kg/24h | Adexa CIM35
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 885,57 €.379,74 €Nykyinen hinta on: 379,74 €. (sis. ALV)Koristeluvati / Maustelokero kansilla ja 4 osastolla | Adexa CHA003
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 43,32 €.16,15 €Nykyinen hinta on: 16,15 €. (sis. ALV)Koristeluvati / Mausteteline kannella, 5 osastoa | Adexa CHA002
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 43,87 €.16,15 €Nykyinen hinta on: 16,15 €. (sis. ALV)Monitoiminen jäänkauha alumiinia 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 14,82 €.5,30 €Nykyinen hinta on: 5,30 €. (sis. ALV)Nopeuskaide ruostumaton teräs kaksois 540x210x240mm | Adexa SRD5421
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 113,59 €.43,28 €Nykyinen hinta on: 43,28 €. (sis. ALV)Ruostumattomasta teräksestä valmistettu kahvinsuodatinpidike Adexa-kahvinkeittimille | Adexa CFS01
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 71,26 €.27,01 €Nykyinen hinta on: 27,01 €. (sis. ALV)
