Näyttöjääkaappi Kaareva Etuosa 290 litraa 3 hyllyä Musta & Ruostumaton teräs | Adexa HL900S3
Alkuperäinen hinta oli: 2703,97 €.1139,46 €Nykyinen hinta on: 1139,46 €. (sis. ALV)
Ammattilaisjäähdytetty myyntikaappi, erinomainen kakkujen ja leivonnaisten esillepanoon kahviloissa, ravintoloissa tai kaupoissa. Edullinen ja laadukas jäähdytetty näyttöyksikkö. Täydellinen tiskipöydälle sopiva näyttökaappi kaupalliseen käyttöön.
- Kapasiteetti: 290L
- 3 hyllyä
- Ruostumattomasta teräksestä valmistettu peilimäinen pohja
- LED-valaistus
- 0 – +10 °C
- Ilmastoidulla jäähdytyksellä
Asiakirjat
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 1300 mm |
| Leveys | 900 mm |
| Paino | 130 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 290 litraa |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 330W |
| Pyörät | 4 |
| Hyllyt | 3 säädettävää |
| Materiaali | Ruostumaton teräs ja karkaistu lasi |
| Väri | Musta sivut / Ruostumaton teräs etuosa |
| Jäähdytys | Tuulettuva |
| Kylmäaine | R290 |
| Lämpötila | +2°C – +10°C |
| Valaistus | LED |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Juomajääkaappi Yksi ovi 338 litraa yläpaneeli | Adexa SC380FA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1739,88 €.737,89 €Nykyinen hinta on: 737,89 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaareva etuosa 1200x730x1200mm 2 hyllyä Musta pohja LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4416,71 €.1899,19 €Nykyinen hinta on: 1899,19 €. (sis. ALV)Kakkutiski, kaareva etuosa 900x700x1200mm, 2 hyllyä, ruostumattomasta teräksestä valmistettu jalusta, LED | Adexa GN900CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4038,10 €.1736,39 €Nykyinen hinta on: 1736,39 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaareva etuosa 1000x700x1200mm 2 hyllyä Musta jalusta LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4038,10 €.1736,39 €Nykyinen hinta on: 1736,39 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaareva etuosa 1000x700x1200mm 2 hyllyä Ruostumattomasta teräksestä valmistettu pohja LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4194,55 €.1790,66 €Nykyinen hinta on: 1790,66 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaarrettu etuosa 1800x730x1200mm 2 hyllyä Musta jalusta LED | Adexa GN1800C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 6062,96 €.2604,65 €Nykyinen hinta on: 2604,65 €. (sis. ALV)Kaupallinen jääpalakone 50kg/24h Ruostumaton teräs Digitaaliset säätimet | Adexa CIM50
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1009,30 €.434,00 €Nykyinen hinta on: 434,00 €. (sis. ALV)Kaupallinen manuaalinen jäämurskain 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 212,53 €.86,70 €Nykyinen hinta on: 86,70 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 100 litraa 2 hyllyä Musta | Adexa CW100B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1197,96 €.509,97 €Nykyinen hinta on: 509,97 €. (sis. ALV)Näyttökaappi Jääkaappi 200 litraa 2 hyllyä | Adexa CW200R
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2094,62 €.900,69 €Nykyinen hinta on: 900,69 €. (sis. ALV)Näyttökaappijääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta | Adexa CW160X
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1988,30 €.846,42 €Nykyinen hinta on: 846,42 €. (sis. ALV)Rautalankahylly Adexa Pizza & Bakery -tiskijääkaappeihin, joiden syvyys on 800 mm
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 72,15 €.27,01 €Nykyinen hinta on: 27,01 €. (sis. ALV)
