Tuotetunnus (SKU): HL1200S3
EAN: 5056850802009
  • Kapasiteetti: 400L
  • 3 hyllyä
  • Ruostumattomasta teräksestä valmistettu peilimäinen pohja
  • LED-valaistus
  • 0 – +10°c
  • Ilmastoidulla jäähdytyksellä
Dokumentit
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
Syvyys 700 mm
Korkeus 1300 mm
Leveys 1200 mm
Paino 155 kg
Takuu 12 kuukauden varaosatakuu
Kapasiteetti 400 litraa
Virtalähde 230 V / 1 vaihe
Teho 360W
Pyörät 4
Hyllyt 3 säädettävää
Materiaali Ruostumaton teräs ja karkaistu lasi
Väri Musta sivut / Ruostumaton teräs etuosa
Jäähdytys Tuulettuva
Kylmäaine R290
Lämpötila +2°C – +10°C