Näyttöjäähdytin Jääkaappi Kaareva Etuosa 400 litraa 3 hyllyä Musta & Ruostumaton Teräs | Adexa HL1200S3
Alkuperäinen hinta oli: 3059,80 €.1302,26 €Nykyinen hinta on: 1302,26 €. (sis. ALV)
Ammattilaisille tarkoitettu jäähdytetty myyntikaappi, erinomainen kakkujen ja leivonnaisten esillepanoon kahviloissa, ravintoloissa tai kaupoissa. Erinomainen hinta-laatusuhde jäähdytettyyn näyttöyksikköön. Täydellinen tiskipöydälle tarkoitettu näyttöjääkaappi kaupalliseen käyttöön.
- Kapasiteetti: 400L
- 3 hyllyä
- Ruostumattomasta teräksestä valmistettu peilimäinen pohja
- LED-valaistus
- 0 – +10°c
- Ilmastoidulla jäähdytyksellä
Dokumentit
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 1300 mm |
| Leveys | 1200 mm |
| Paino | 155 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 400 litraa |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 360W |
| Pyörät | 4 |
| Hyllyt | 3 säädettävää |
| Materiaali | Ruostumaton teräs ja karkaistu lasi |
| Väri | Musta sivut / Ruostumaton teräs etuosa |
| Jäähdytys | Tuulettuva |
| Kylmäaine | R290 |
| Lämpötila | +2°C – +10°C |
| Valaistus | LED |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Johdinhylly Adexa-jääkaappeihin ja -pakastimiin R1200/F1200
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 71,50 €.27,01 €Nykyinen hinta on: 27,01 €. (sis. ALV)Juomajääkaappi Kaksiosainen Ovi 745 litraa Valaistu yläpaneeli | Adexa SC760FA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2776,10 €.1193,73 €Nykyinen hinta on: 1193,73 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaareva etuosa 1200x730x1200mm 2 hyllyä Musta pohja LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4416,71 €.1899,19 €Nykyinen hinta on: 1899,19 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaarrettu etuosa 1200x730x1200mm 2 hyllyä Ruostumaton teräspohja LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4542,90 €.1953,46 €Nykyinen hinta on: 1953,46 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaareva etuosa 1000x700x1200mm 2 hyllyä Musta jalusta LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4038,10 €.1736,39 €Nykyinen hinta on: 1736,39 €. (sis. ALV)Kaupallinen jääpalakone 50kg/24h Ruostumaton teräs Digitaaliset säätimet | Adexa CIM50
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1009,30 €.434,00 €Nykyinen hinta on: 434,00 €. (sis. ALV)Kaupallinen jääpalakone Alatason alle 35kg/24h | Adexa CIM35
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 885,57 €.379,74 €Nykyinen hinta on: 379,74 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton Teräs Kaareva etuosa | Adexa CW160R
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1564,57 €.672,77 €Nykyinen hinta on: 672,77 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 200 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton Teräs | Adexa CW200B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2137,37 €.900,69 €Nykyinen hinta on: 900,69 €. (sis. ALV)Rautalankahylly Adexa Pizza & Bakery -tiskijääkaappeihin, joiden syvyys on 800 mm
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 72,15 €.27,01 €Nykyinen hinta on: 27,01 €. (sis. ALV)Rullakantinen Näyttöjäähdytyslevy jäärasialla GN1/1 Ruostumaton teräs | Adexa CRDIB1
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 269,64 €.108,41 €Nykyinen hinta on: 108,41 €. (sis. ALV)Valkoinen lankahylly Adexa-pullonjäähdyttimeen CL380SDCP
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 98,44 €.37,85 €Nykyinen hinta on: 37,85 €. (sis. ALV)
