Ammattimainen astianpesuallas ruostumatonta terästä 1 altaalla roiskesuoja ja alahylly 1000x700x900mm neliöjalat | Adexa PSA10070U
Alkuperäinen hinta oli: 848,79 €.358,03 €Nykyinen hinta on: 358,03 €. (sis. ALV)
Tämä on erinomainen hinta-laatusuhde ammattimaiselle astianpesualtaalle. Raskaan käytön, ensiluokkainen, täysin ruostumattomasta teräksestä valmistettu ammattiallas täyttämään elintarvikepalvelu- ja ravintola-alan korkeat laatuvaatimukset.
- Ruostumattoman teräksen runko
- Säädettävät jalat
- Valumisen estävä reuna
- Roiskesuoja
- Litistetty pakkaus
- Suuri altaan kulho
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 900 mm |
| Leveys | 1000 mm |
| Paino | 19 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kokoaminen | Purettu |
| Syvyys (altaan kuppi) | 580 mm |
| Korkeus (altaan kuppi) | 280 mm |
| Leveys (altaan kuppi) | 920 mm |
| Alahylly | Kyllä |
| Kulhon sijainti | Keskimmäinen |
| Jalat | Säädettävät jalat |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Altaiden määrä | 1 |
| Roiskesuoja/yläreuna | Kyllä (40 mm) |
| Halkaisija | 3,5'' / 89 mm (viemärireikä) / 32 mm (hana-aukko) |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Kaupallinen Astianpesukoneen Koriteline Ruostumatonta Terästä 2×9 tasoa 1185x533x1700mm | Adexa RT5509D
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 666,49 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly 800x700x900mm | Adexa WT7080WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 324,13 €.130,11 €Nykyinen hinta on: 130,11 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa Hylly 1000x700x900mm | Adexa WT70100WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 565,49 €.238,64 €Nykyinen hinta on: 238,64 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtaso Ruostumaton teräs Alahylly 2000x700x900mm | Adexa WT70200WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 636,16 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Kaupallinen työtaso Ruostumaton teräs Alahylly Selkäreuna 1400x700x900/1000 mm | Adexa WT70140
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 447,82 €.184,37 €Nykyinen hinta on: 184,37 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtason Lattiakaappi Liukuovet Ruostumaton Teräs 1800x600x850mm Yläreuna | Adexa VTC186SLB
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1766,50 €.759,60 €Nykyinen hinta on: 759,60 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtason Lattiakaappi Liukuovet Ruostumaton teräs 2000x600x850mm Takaripa | Adexa VTC206SLB
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1915,86 €.813,87 €Nykyinen hinta on: 813,87 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa 2000x700x900mm | Adexa DWT20070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 652,54 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Premium kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Ei alahyllyä 1400x600x965mm | Adexa DW14060WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 352,32 €.146,38 €Nykyinen hinta on: 146,38 €. (sis. ALV)Premium-kaupallinen työpöytä Ruostumatonta terästä Alaosa hylly 700x700x900mm | Adexa DWT7070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 505,97 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Premium-työtaso kaupalliseen käyttöön Ruostumaton teräs Pohjahylly 1200x700x900mm | Adexa DWT12070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 647,71 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Viinilasiteline Musta Seinään kiinnitettävä Pituus 300 mm 3 viinilasia | Adexa WGA18500300B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 29,48 €.10,72 €Nykyinen hinta on: 10,72 €. (sis. ALV)
