Ammattimainen astianpesuallas ruostumatonta terästä 1 altaalla roiskesuoja 1200x600x900mm Neliöjalat | Adexa PSA12060
Alkuperäinen hinta oli: 714,22 €.292,90 €Nykyinen hinta on: 292,90 €. (sis. ALV)
Tämä on uskomaton hinta-laatusuhde ammattimaiseen astianpesualtaaseen. Raskaan käytön, ensiluokkainen, täysin ruostumattomasta teräksestä valmistettu ammattilaisallas, joka täyttää elintarvikealan ja ravintola-alan korkeat laatuvaatimukset.
- Ruostumattoman teräksen rakenne
- Säädettävät jalat
- Valumisen estävä reuna
- Roiskesuoja
- Litistetty pakkaus
- Suuri altaan kulho
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 600 mm |
| Korkeus | 900 mm |
| Leveys | 1200 mm |
| Paino | 14 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kokoaminen | Purettu |
| Syvyys (altaan kuppi) | 480 mm |
| Korkeus (altaan kuppi) | 280 mm |
| Leveys (altaan kuppi) | 1120 mm |
| Alahylly | Ei |
| Kulhon sijainti | Keskimmäinen |
| Jalat | Säädettävät jalat |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Altaiden määrä | 1 |
| Roiskesuoja/yläreuna | Kyllä (40 mm) |
| Halkaisija | 3,5'' / 89 mm (viemärireikä) / 32 mm (hana-aukko) |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
2×12 tason Joustava leveys Hylly/Kärry/Pannu/Itsepuhdistuva Kärry Ruostumaton Teräs | Adexa RTFT12D
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 536,81 €.216,94 €Nykyinen hinta on: 216,94 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Ylähylly 2000x700x900/1000mm | Adexa WT70200
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1086,28 €.466,56 €Nykyinen hinta on: 466,56 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Ylösnostettu reuna 600x700x900/1000mm | Adexa WT7060
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 465,30 €.189,81 €Nykyinen hinta on: 189,81 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa Takareuna 800x700x900/1000mm | Adexa WT7080
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 572,58 €.233,22 €Nykyinen hinta on: 233,22 €. (sis. ALV)Kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Pohjahylly 1800x700x900mm | Adexa WT70180WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 781,60 €.325,47 €Nykyinen hinta on: 325,47 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtason Lattiakaappi Liukuovet Ruostumaton teräs 1600x600x850mm Taustakorotus | Adexa VTC166SLB
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1615,06 €.694,48 €Nykyinen hinta on: 694,48 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtason Lattiakaappi Liukuovet Ruostumaton Teräs 1800x600x850mm Yläreuna | Adexa VTC186SLB
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1766,50 €.759,60 €Nykyinen hinta on: 759,60 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtason Lattiakaappi Liukuovet Ruostumaton teräs 2000x600x850mm Takaripa | Adexa VTC206SLB
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1915,86 €.813,87 €Nykyinen hinta on: 813,87 €. (sis. ALV)Laiteteline/Matala pöytä, jossa on 3 sivun reunusta 1800x760x600mm | Adexa ES41876180
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 767,33 €.314,62 €Nykyinen hinta on: 314,62 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Yläreuna 700x700x900/1000mm | Adexa DWT7070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 303,06 €.124,68 €Nykyinen hinta on: 124,68 €. (sis. ALV)Premium kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Ei alahyllyä 1400x600x965mm | Adexa DW14060WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 352,32 €.146,38 €Nykyinen hinta on: 146,38 €. (sis. ALV)Premium Kaupallinen Työpöytä Ruostumatonta Terästä Pohjahylly Korotusreunalla 800x700x900/1000mm | Adexa DWT8070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 561,17 €.227,78 €Nykyinen hinta on: 227,78 €. (sis. ALV)
