Ammattilainen metallinen arkistokaappi, 2 laatikkoa, 460x620x720 mm, valkoinen | Adexa SEDA2W
208,52 € Alkuperäinen hinta oli: 208,52 €.135,54 €Nykyinen hinta on: 135,54 €. (sis. ALV)
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 620 mm |
| Korkeus | 720 mm |
| Leveys | 460 mm |
| Paino | 21 kg |
| Takuu | 12 kk varaosatakuu |
| Asennus | Litteäpakattu |
| Ovet / Laatikoita | 2 ovea / laatikkoa |
| Materiaali | Epoksimaalattu kylmävalssattu teräslevy (0,7 mm) |
| Lukko | Kyllä |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
Bistro-matala jakkara, luonnon puinen istuin, musta teräs sisätiloihin | Adexa WW65BN
In stock
Eksklusiivinen Pussilakanasetti Pussilakana & Tyynyliina Valkoinen 100 % Bambua 220×220 cm/50×60 cm 300TC | Siexa DCPC2202201
In stock
Kaupallinen Astianpesukonekoriteline Ruostumaton teräs 9 tasoa 550x510x1700mm | Adexa RT5509
In stock
Kaupallinen hyllyjärjestelmä 4-tasoinen 1000kg 1200x450x1800mm Jauhemaalattua terästä Musta | Adexa WH12045180A4
In stock
Kaupallinen Hyllystö 4 Taso 1000 kg 1500x600x1800 mm Jauhemaalattu Teräs Musta | Adexa WH15060180A4
In stock
Laminaattineliöpöytälevy Käännettävä Mahonki & Musta 24×24” | Adexa TT2424MB
In stock
Laminoitu Neliöpöytälevy Valkoinen 30×30″ | Adexa TT3030WHITE
In stock
Laminoitu Pyöreä Pöytälevy Käännettävä Pähkinä & Luonnollinen Ø30” | Adexa TT30RWN
In stock
Pähkinäpuinen Tuoli Mustalla Vinyylityynyllä | Adexa GSW0005BLACKCUSHION
In stock
Polvityyny Bamboo Memoryfoam 25×24 cm 250GSM | Siexa KP2524
In stock
Suojus kahdella vetoketjulla Adexa Trolley RT1115 -muovikärrylle | Adexa RT1115C
In stock
Tyynynpäällinen 50x50cm Tummanharmaa | Siexa DPC50504
In stock
