Ammattimainen metallinen arkistokaappi, 3 laatikkoa, 460x620x1025mm, musta | Adexa SEDA3B
252,57 € Alkuperäinen hinta oli: 252,57 €.184,37 €Nykyinen hinta on: 184,37 €. (sis. ALV)
Tarkemmat tiedot löytyvät kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 620 mm |
| Korkeus | 1025 mm |
| Leveys | 460 mm |
| Paino | 30 kg |
| Takuu | 12 kk varaosatakuu |
| Asennus | Litteäpakattu |
| Ovet / Laatikoita | 3 ovea / laatikkoa |
| Materiaali | Epoksimaalattu kylmävalssattu teräslevy (0,7 mm) |
| Lukko | Kyllä |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
Bistro-matala jakkara, luonnon puinen istuin, musta teräs sisätiloihin | Adexa WW65BN
In stock
Kaupallinen Hyllystö 4 Taso 1000 kg 1500x600x1800 mm Jauhemaalattu Teräs Musta | Adexa WH15060180A4
In stock
Kaupallinen tarjoilu-/palvelu-/siivouskärry ruostumaton teräs 4 tasoa 810x460x1180mm | Adexa RST4B
In stock
Laminaattineliöpöytälevy Käännettävä Mahonki & Musta 24×24” | Adexa TT2424MB
In stock
Laminattu Neliöpöytälevy Harmaa 24×24″ | Adexa TT2424GREY
In stock
Laminoitu Pyöreä Pöytälevy Käännettävä Pähkinä & Luonnollinen Ø30” | Adexa TT30RWN
In stock
Pähkinäpuinen tuoli mustalla vinyyli-istuimella | Adexa GSW0008BLACKCUSHION
In stock
Pähkinäpuinen Tuoli Mustalla Vinyylityynyllä | Adexa GSW0005BLACKCUSHION
In stock
Polvityyny Bamboo Memoryfoam 25×24 cm 250GSM | Siexa KP2524
In stock
Side Dining Chair PU-nahkaistuin Vaaleanharmaa | Adexa GSYH003LG
In stock
Sivutuolituoli PU-nahkainen istuin Vaaleanruskea | Adexa GSYH003LB
In stock
Tyynynpäällinen 50x50cm Valkoinen harmaalla painatuksella | Siexa DPC50503
In stock
