Pizza-annostelupöytä 3 ovea Graniittitaso Syvyys 800mm | Adexa PZ36
Alkuperäinen hinta oli: 4129,33 €.1736,39 €Nykyinen hinta on: 1736,39 €. (sis. ALV)
Korkealaatuinen kaupallinen jäähdytetty pizzan valmistelupöytä ruostumattomasta teräksestä, jossa 3 ovea ja 1 hylly per ovi. Graniittityötaso, ilmastoitu jäähdytys ja automaattinen sulatus. Lämpötila-alue +2 – +8°C ja digitaalinen näyttö. Täydellinen ammattimainen lisäys mihin tahansa pizzeriaan.
- CFC-vapaa kylmäaine ja vaahto
- Kokonaisrakenne sisä- ja ulkopuolelta AISI 304 ruostumattomasta teräksestä
- Sähköinen termostaatti ja digitaalinen LED-lämpötilanäyttö tarkkaa hallintaa ja helppoa lukemista varten
- Automaattinen sulatus ja kondenssiveden automaattinen haihdutus
- Magnetti tiiviste voidaan vaihtaa ilman työkaluja
- Pohja pyöristetyillä reunoilla helppoa puhdistusta varten
- Pyörät sisältyvät
Katso lisätiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 800 mm |
| Korkeus | 1000 mm |
| Leveys | 2020 mm |
| Paino | 302 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 580 litraa |
| Ovet / Laatikot | 3 ovea |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 350W |
| Pyörät | Kyllä |
| Hyllyt | 2 |
| Jäähdytys | Tuulettuva |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R290 |
| Lämpötila | +2 °C – +8 °C |
| Työpinta | Graniitti |
| Ohjaimet | Digitaalinen |
| Valaistus | Kyllä |
| Max lämpötila (huone) | +48°C |
| Materiaali (ulkopuoli) | Ruostumaton teräs |
| Lukko | Kyllä |
| Materiaali (sisäosa) | Ruostumaton teräs |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Juomajääkaappi Kaksiosainen Ovi 745 litraa Valaistu yläpaneeli | Adexa SC760FA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2776,10 €.1193,73 €Nykyinen hinta on: 1193,73 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaarrettu etuosa 1200x730x1200mm 2 hyllyä Ruostumaton teräspohja LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4542,90 €.1953,46 €Nykyinen hinta on: 1953,46 €. (sis. ALV)Kakkutiski, kaareva etuosa 900x700x1200mm, 2 hyllyä, ruostumattomasta teräksestä valmistettu jalusta, LED | Adexa GN900CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4038,10 €.1736,39 €Nykyinen hinta on: 1736,39 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaareva etuosa 1000x700x1200mm 2 hyllyä Ruostumattomasta teräksestä valmistettu pohja LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4194,55 €.1790,66 €Nykyinen hinta on: 1790,66 €. (sis. ALV)Kaupallinen jääpalakone 50kg/24h Ruostumaton teräs Digitaaliset säätimet | Adexa CIM50
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1009,30 €.434,00 €Nykyinen hinta on: 434,00 €. (sis. ALV)Monitoiminen jäänkauha alumiinia 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 14,82 €.5,30 €Nykyinen hinta on: 5,30 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton teräs Tasainen etuosa | Adexa CW160B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1564,57 €.672,77 €Nykyinen hinta on: 672,77 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 200 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton Teräs | Adexa CW200B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2137,37 €.900,69 €Nykyinen hinta on: 900,69 €. (sis. ALV)Näyttökaappi Jääkaappi 200 litraa 2 hyllyä | Adexa CW200R
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2094,62 €.900,69 €Nykyinen hinta on: 900,69 €. (sis. ALV)Pystykkylmäkaappi 238 litraa 4 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL238B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2018,89 €.868,13 €Nykyinen hinta on: 868,13 €. (sis. ALV)Teollinen Jäähiutalekone 100 kg/24 h 60 kg säiliö | Adexa FIM100
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 5116,72 €.2170,52 €Nykyinen hinta on: 2170,52 €. (sis. ALV)Työtasolle sijoitettava näyttöjääkaappi 98 litraa 4 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL98B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1096,49 €.455,70 €Nykyinen hinta on: 455,70 €. (sis. ALV)
