Ammattimainen jäähdytetty tiski 2 ovea Syvyys 600mm | Adexa RS21V
Alkuperäinen hinta oli: 2172,88 €.922,40 €Nykyinen hinta on: 922,40 €. (sis. ALV)
Ammattimainen tilaa säästävä 600 mm syvä välipalatiski kahdella ruostumattomasta teräksestä valmistetulla umpinaisella ovella ja neljällä pyörällä. Soveltuu hyvin kiireisiin ammattimaisiin ravintola- ja catering -yrityksiin.
- CFC-vapaa jäähdytysaine ja vaahto
- AISI 304 ruostumattomasta teräksestä valmistettu runkorakenne
- Sähköinen termostaatti ja digitaalinen LED-lämpötilanäyttö tarkkaan hallintaan ja helppoon lukemiseen
- Automaattinen sulatus ja kondenssiveden automaattinen haihdutus
- Magnetti tiiviste voidaan vaihtaa ilman työkaluja
- Pohja pyöristetyillä reunoilla helppoa puhdistusta varten
- Pyörät sisältyvät
- Ulkomitat: 1360 x 600 x 860 mm
- Sisämitat: 795 x 480 x 560 mm
- Kapasiteetti: 260 litraa
- Lämpötila: -2°C – +8°C
- 1 hylly per ovi
- Virtalähde: 230V / 1N / 50Hz
- Vakiona UK-pistoke
Dokumentit
- Lataa käyttöohje tästä
- Lataa tekninen piirustus tästä
- Lataa räjäytyskuva tästä
- Lataa varaosaluettelo tästä
- Lataa CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus tästä
Katso lisätietoja kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 600 mm |
| Korkeus | 860 mm |
| Leveys | 1360 mm |
| Paino | 95 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 260 litraa |
| Ovet / Laatikot | 2 ovea |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 250W |
| Pyörät | Kyllä |
| Hyllyt | 2 |
| Jäähdytys | Tuulettuva |
| Sulatus | Automaattinen |
| Lämpötila | -2 °C – +8 °C |
| Ohjaimet | Digitaalinen |
| Max lämpötila (huone) | +48°C |
| Materiaali (ulkopuoli) | Ruostumaton teräs |
| Materiaali (sisäosa) | Ruostumaton teräs |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Ammattimainen kylmäkaappi 3 lasiovella Syvyys 600mm | Adexa RS31VG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2791,68 €.1193,73 €Nykyinen hinta on: 1193,73 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaareva etuosa 1800x730x1200mm 2 hyllyä Ruostumaton teräspohja LED | Adexa GN1800CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 5931,10 €.2550,39 €Nykyinen hinta on: 2550,39 €. (sis. ALV)Kakkutiski, kaareva etuosa 900x700x1200mm, 2 hyllyä, ruostumattomasta teräksestä valmistettu jalusta, LED | Adexa GN900CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4038,10 €.1736,39 €Nykyinen hinta on: 1736,39 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaareva etuosa 1000x700x1200mm 2 hyllyä Musta jalusta LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4038,10 €.1736,39 €Nykyinen hinta on: 1736,39 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaareva etuosa 1000x700x1200mm 2 hyllyä Ruostumattomasta teräksestä valmistettu pohja LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4194,55 €.1790,66 €Nykyinen hinta on: 1790,66 €. (sis. ALV)Kaupallinen jääpalakone Alatason alle 35kg/24h | Adexa CIM35
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 885,57 €.379,74 €Nykyinen hinta on: 379,74 €. (sis. ALV)Lukittava Minijääkaappi Lasiovella Musta 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 454,66 €.184,37 €Nykyinen hinta on: 184,37 €. (sis. ALV)Monitoiminen jäänkauha alumiinia 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 14,82 €.5,30 €Nykyinen hinta on: 5,30 €. (sis. ALV)Musta lankahylly Adexa-pullokylmälaukkuun CL380SDCP
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 98,64 €.37,85 €Nykyinen hinta on: 37,85 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton Teräs Kaareva etuosa | Adexa CW160R
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1564,57 €.672,77 €Nykyinen hinta on: 672,77 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton teräs Tasainen etuosa | Adexa CW160B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1564,57 €.672,77 €Nykyinen hinta on: 672,77 €. (sis. ALV)Näyttökaappi Jääkaappi 200 litraa 2 hyllyä | Adexa CW200R
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2094,62 €.900,69 €Nykyinen hinta on: 900,69 €. (sis. ALV)
