Ammattimainen metallisäilytyskaappi, jossa on 4 kääntöovea, 900x400x1800mm Lukko, 3 säädettävää hyllyä, vaaleanharmaa | Adexa SEFC2LG
512,47 € Alkuperäinen hinta oli: 512,47 €.216,94 €Nykyinen hinta on: 216,94 €. (sis. ALV)
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 400 mm |
| Korkeus | 1800 mm |
| Leveys | 900 mm |
| Paino | 41 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kokoaminen | Tasopakattu |
| Ovet | 4 kääntöovea |
| Hyllyt | 3 säädettävää |
| Materiaali | Epoksimaalattu kylmävalssattu teräslevy (0,7 mm) |
| Väri | Vaaleanharmaa |
| Lukko | Kyllä |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
2×12 tason Joustava leveys Hylly/Kärry/Pannu/Itsepuhdistuva Kärry Ruostumaton Teräs | Adexa RTFT12D
In stock
Eksklusiivinen Pussilakanasetti Pussilakana & Tyynyliina Valkoinen 100 % Bambua 220×220 cm/50×60 cm 300TC | Siexa DCPC2202201
In stock
Eksklusiivinen Tyynyliina Valkoinen 100% Puuvillaa 40x60cm 300TC | Siexa PCC4060W
In stock
Kaupallinen alumiininen kuormahylly 1524x508x305mm 750kg kantavuus | Adexa DR15230
In stock
Kaupallinen alumiininen lavahylly 915x508x305mm 750kg kantavuus | Adexa DR91530
In stock
Kaupallinen Astianpesukonekoriteline Ruostumaton teräs 9 tasoa 550x510x1700mm | Adexa RT5509
In stock
Kaupallinen Hyllykkö 4-tasoinen 1000kg 1800x450x1800mm Pulverimaalattu teräs Musta | Adexa WH18045180A4
In stock
Kaupallinen tarjoilu-/palvelu-/siivouskärry ruostumaton teräs 4 tasoa 810x460x1180mm | Adexa RST4B
In stock
Laminoitu Neliöpöytälevy Valkoinen 30×30" | Adexa TT3030WHITE
In stock
Tyynynpäällinen 50x50cm Tummanharmaa | Siexa DPC50504
In stock
Tyynynpäällinen 50x50cm Valkoinen harmaalla kuviolla | Siexa DPC50501
In stock
Tyynynpäällinen 50x50cm Valkoinen harmaalla painatuksella | Siexa DPC50503
In stock
