Näyttöjääkaappi 500 litraa 3 hyllyä Musta & RST | Adexa HL1200B3
Tuotetunnus (SKU): HL1200B3
EAN: 5056465044573
  • Kapasiteetti: 497L
  • 3 hyllyä
  • Ruostumattomasta teräksestä valmistettu peilipohja
  • LED-valaistus
  • 0 – +10 °C
  • Ilmastoitettu jäähdytys
Asiakirjat
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
Syvyys 700 mm
Korkeus 1300 mm
Leveys 1200 mm
Paino 170 kg
Takuu 12 kuukauden varaosatakuu
Kapasiteetti 497 litraa
Virtalähde 230 V / 1 vaihe
Teho 450W
Hyllyt 3
Väri Musta sivut / Ruostumaton teräs etuosa
Jäähdytys Tuulettuva
Kylmäaine R290
Lämpötila 0 °C – +10 °C