Kaupallinen kakkutiski Suora etu 2 hyllyä 1200x700x1200mm Ruostumaton teräs & Musta | Adexa HL1200B2
Alkuperäinen hinta oli: 2902,29 €.1248,00 €Nykyinen hinta on: 1248,00 €. (sis. ALV)
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 1200 mm |
| Leveys | 1200 mm |
| Paino | 155 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 430 litraa |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 350W |
| Pyörät | 4 |
| Hyllyt | 2 säädettävää |
| Materiaali | Ruostumaton teräs ja karkaistu lasi |
| Väri | Musta sivut / Ruostumaton teräs etuosa |
| Jäähdytys | Tuulettuva |
| Kylmäaine | R290 |
| Lämpötila | +2°C – +10°C |
| Valaistus | LED |
| Melutaso | 50 dB |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
1200lt Kaupallinen Pakastin Ruostumaton teräs Pystykaappi Kaksinkertaiset lasiovet Ilmastettu jäähdytys | Adexa F1200VGLASS
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4164,29 €.1790,66 €Nykyinen hinta on: 1790,66 €. (sis. ALV)Adexa Bar-jäähdyttimen CW85 ylähylly
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 83,73 €.32,43 €Nykyinen hinta on: 32,43 €. (sis. ALV)Juomajääkaappi Yksi ovi 338 litraa yläpaneeli | Adexa SC380FA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1739,88 €.737,89 €Nykyinen hinta on: 737,89 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaareva etuosa 1000x700x1200mm 2 hyllyä Musta jalusta LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4038,10 €.1736,39 €Nykyinen hinta on: 1736,39 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaareva etuosa 1000x700x1200mm 2 hyllyä Ruostumattomasta teräksestä valmistettu pohja LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4194,55 €.1790,66 €Nykyinen hinta on: 1790,66 €. (sis. ALV)Kaupallinen jääpalakone Alatason alle 35kg/24h | Adexa CIM35
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 885,57 €.379,74 €Nykyinen hinta on: 379,74 €. (sis. ALV)Lukittava Minijääkaappi Lasiovella Musta 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 454,66 €.184,37 €Nykyinen hinta on: 184,37 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton teräs Tasainen etuosa | Adexa CW160B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1564,57 €.672,77 €Nykyinen hinta on: 672,77 €. (sis. ALV)Näyttökaappi Jääkaappi 200 litraa 2 hyllyä | Adexa CW200R
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2094,62 €.900,69 €Nykyinen hinta on: 900,69 €. (sis. ALV)Näyttökaappijääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta | Adexa CW160X
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1988,30 €.846,42 €Nykyinen hinta on: 846,42 €. (sis. ALV)Pystykkylmäkaappi 238 litraa 4 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL238B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2018,89 €.868,13 €Nykyinen hinta on: 868,13 €. (sis. ALV)Työtasolle sijoitettava näyttöjääkaappi 98 litraa 4 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL98B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1096,49 €.455,70 €Nykyinen hinta on: 455,70 €. (sis. ALV)
