Ammattimainen työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Taustalevy 800x800x900mm | Adexa DWT80080B
Tuotetunnus (SKU): DWT80080B
EAN: 5056465095278
  • Nelikulmaiset jalat
  • Valmistettu ruostumattomasta teräksestä
  • Vahvistettu työtaso
  • Työtaso on valmistettu kaksiseinäisestä ruostumattomasta teräksestä
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
Syvyys 800 mm
Korkeus 900 mm
Leveys 800 mm
Paino 23 kg
Takuu 12 kuukauden varaosatakuu
Kokoaminen Purettu
Alahylly Kyllä
Materiaali Ruostumaton teräs
Roiskesuoja/yläreuna Kyllä (50 mm)
Paksuus 0,8 mm