Ammattimainen Työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Roiskesuoja 600x800x900mm | Adexa DWT80060B
Tuotetunnus (SKU): DWT80060B
EAN: 5056465095261
  • Nelikulmaiset jalat
  • Valmistettu ruostumattomasta teräksestä
  • Vahvistettu työtaso
  • Työtaso on valmistettu kaksiseinäisestä ruostumattomasta teräksestä
Katso yksityiskohtaiset tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
Syvyys 800 mm
Korkeus 900 mm
Leveys 600 mm
Paino 20 kg
Takuu 12 kuukauden varaosatakuu
Kokoaminen Purettu
Alahylly Kyllä
Materiaali Ruostumaton teräs
Roiskesuoja/yläreuna Kyllä (50 mm)
Paksuus 0,8 mm