Seinähylly rei'itetty 2 tasoa ruostumatonta terästä 800x300x600mm | Adexa WSWB30080P
Tuotetunnus (SKU): WSWB30080P
EAN: 5056465080793
Syvyys 300 mm
Korkeus 600 mm
Leveys 800 mm