Seinähylly Perforoitu 2 kerrosta Ruostumaton teräs 800x350x600mm | Adexa WSWB35080P
Tuotetunnus (SKU): WSWB35080P
EAN: 5056465080847
Syvyys 350 mm
Korkeus 600 mm
Leveys 800 mm