Seinähylly ruostumatonta terästä 700x300x250mm | Adexa WHWS30070
Tuotetunnus (SKU): WHWS30070
EAN: 5056465040209
  • 700x300x250mm
  • Ruostumatonta terästä
Syvyys 300 mm
Korkeus 250 mm
Leveys 700 mm