Ruostumattomasta teräksestä valmistettu Gastronorm-astia GN1/6 Syvyys 65mm | Adexa E8016065-8162
Tuotetunnus (SKU): E8016065-8162
EAN: 5056465066810
Valmistettu korkealaatuisesta ruostumattomasta teräksestä, nämä kaupalliset catering-gastronorm-astiat ovat olennainen lisäys mihin tahansa ammattimaiseen ravintolakeittiöön. Tämän astian mitat ovat 176 x 162 x 65 mm ja tilavuus 1 litra.
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
Syvyys 162 mm
Korkeus 65 mm
Leveys 176,5 mm