Ruostumattoman teräksen Gastronorm-astia GN1/3 Syvyys 150mm | Adexa E8013150-8136
Tuotetunnus (SKU): E8013150-8136
EAN: 5056465020669
Valmistettu korkealaatuisesta ruostumattomasta teräksestä, nämä kaupalliset catering-gastronorm-astiat ovat olennainen lisäys mihin tahansa ammattimaiseen ravintolakeittiöön. Tämä astia on kooltaan 325 x 176 x 150 mm ja sen tilavuus on 5,5 litraa.
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
Syvyys 325 mm
Korkeus 150 mm
Leveys 176,5 mm