Kaupallinen Rosterinen Pesuallas Ruostumatonta terästä 1 allas Roiskesuoja 1800x600x900mm Neliöjalat | Adexa PSA18060
Alkuperäinen hinta oli: 918,80 €.390,58 €Nykyinen hinta on: 390,58 €. (sis. ALV)
Tämä on erinomainen hinta-laatusuhde ammattimaiselle astianpesualtaalle. Raskaan käytön, ensiluokkainen, täysin ruostumattomasta teräksestä valmistettu ammattiallas täyttämään elintarvikepalvelu- ja ravintola-alan korkeat laatuvaatimukset.
- Ruostumattomasta teräksestä valmistettu runko
- Säädettävät jalat
- Valumisen estävä reuna
- Roiskesuoja
- Litistetty pakkaus
- Suuri altaan kulho
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 600 mm |
| Korkeus | 900 mm |
| Leveys | 1800 mm |
| Paino | 26 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kokoaminen | Purettu |
| Syvyys (altaan kuppi) | 480 mm |
| Korkeus (altaan kuppi) | 280 mm |
| Leveys (altaan kuppi) | 1720 mm |
| Alahylly | Ei |
| Kulhon sijainti | Keskimmäinen |
| Jalat | Säädettävät jalat |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Altaiden määrä | 1 |
| Roiskesuoja/yläreuna | Kyllä (40 mm) |
| Halkaisija | 3,5'' / 89 mm (viemärireikä) / 32 mm (hana-aukko) |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Kaupallinen Astianpesukoneen Koriteline Ruostumatonta Terästä 2×9 tasoa 1185x533x1700mm | Adexa RT5509D
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 666,49 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Selkänoja 600x600x900/1000 mm | Adexa WT6060
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 496,57 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa Takareuna 800x700x900/1000mm | Adexa WT7080
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 572,58 €.233,22 €Nykyinen hinta on: 233,22 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtason Lattiakaappi Liukuovet Ruostumaton teräs 1600x600x850mm Taustakorotus | Adexa VTC166SLB
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1615,06 €.694,48 €Nykyinen hinta on: 694,48 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Yläreuna 700x700x900/1000mm | Adexa DWT7070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 303,06 €.124,68 €Nykyinen hinta on: 124,68 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa 2000x700x900mm | Adexa DWT20070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 652,54 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Premium kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Pohjahylly 1000x700x900mm | Adexa DWT10070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 586,76 €.238,64 €Nykyinen hinta on: 238,64 €. (sis. ALV)Premium Kaupallinen Työpöytä Ruostumatonta Terästä Pohjahylly Korotusreunalla 800x700x900/1000mm | Adexa DWT8070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 561,17 €.227,78 €Nykyinen hinta on: 227,78 €. (sis. ALV)Premium-kaupallinen työpöytä Ruostumatonta terästä Alaosa hylly 700x700x900mm | Adexa DWT7070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 505,97 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Premium-työtaso kaupalliseen käyttöön Ruostumaton teräs Pohjahylly 1200x700x900mm | Adexa DWT12070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 647,71 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Varusteteline/Matalapöytä, jossa 3 sivulla korokereuna 1500x760x600mm | Adexa ES41876150
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 645,70 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Viinilasiteline Musta Seinään kiinnitettävä Pituus 300 mm 3 viinilasia | Adexa WGA18500300B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 29,48 €.10,72 €Nykyinen hinta on: 10,72 €. (sis. ALV)
