Kaupallinen Kattilanpesuallas Ruostumaton teräs 1 allas Roiskelevy 1500mm Syvyys 700mm Neliöjalat | Adexa PSD15070
Alkuperäinen hinta oli: 1400,27 €.596,80 €Nykyinen hinta on: 596,80 €. (sis. ALV)
Tämä on erinomainen hinta-laatusuhde kaupalliselle astianpesualtaalle. Raskaan käytön, ensiluokkainen, täysin ruostumattomasta teräksestä valmistettu ammattiallas täyttämään elintarvikealan ja ravintola-alan korkeat laatuvaatimukset.
- Ruostumattoman teräksen runko
- Säädettävät jalat
- Valumisen estävä reuna
- Roiskesuoja
- Litistetty pakkaus
- Suuri allas
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 900 mm |
| Leveys | 1500 mm |
| Paino | 34 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kokoaminen | Purettu |
| Syvyys (altaan kuppi) | 500 mm |
| Korkeus (altaan kuppi) | 300 mm |
| Leveys (altaan kuppi) | 1350 mm |
| Kulhon sijainti | Keskimmäinen |
| Jalat | Säädettävät jalat |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Altaiden määrä | 1 |
| Roiskesuoja/yläreuna | Kyllä (100 mm) |
| Halkaisija | 3,5'' / 89 mm (viemärireikä) / 32 mm (hana-aukko) |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Kaupallinen Astianpesukonekoriteline Ruostumaton teräs 9 tasoa 550x510x1700mm | Adexa RT5509
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 510,08 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Ylösnostettu reuna 600x700x900/1000mm | Adexa WT7060
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 465,30 €.189,81 €Nykyinen hinta on: 189,81 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton Teräs Alaosa Hylly 1400x700x900mm | Adexa WT70140WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 457,82 €.184,37 €Nykyinen hinta on: 184,37 €. (sis. ALV)Kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Pohjahylly 1800x700x900mm | Adexa WT70180WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 781,60 €.325,47 €Nykyinen hinta on: 325,47 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtason Lattiakaappi Liukuovet Ruostumaton teräs 1600x600x850mm Taustakorotus | Adexa VTC166SLB
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1615,06 €.694,48 €Nykyinen hinta on: 694,48 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtason Lattiakaappi Liukuovet Ruostumaton Teräs 1800x600x850mm Yläreuna | Adexa VTC186SLB
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1766,50 €.759,60 €Nykyinen hinta on: 759,60 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtason Lattiakaappi Liukuovet Ruostumaton teräs 2000x600x850mm Takaripa | Adexa VTC206SLB
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1915,86 €.813,87 €Nykyinen hinta on: 813,87 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa 2000x700x900mm | Adexa DWT20070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 652,54 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Premium kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Pohjahylly 1000x700x900mm | Adexa DWT10070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 586,76 €.238,64 €Nykyinen hinta on: 238,64 €. (sis. ALV)Premium-kaupallinen työpöytä Ruostumatonta terästä Alaosa hylly 700x700x900mm | Adexa DWT7070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 505,97 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Premium-liiketaso Ruostumaton teräs Ei alaosaa 800x600x980mm | Adexa DW8060WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 260,68 €.102,97 €Nykyinen hinta on: 102,97 €. (sis. ALV)Varusteteline/Matalapöytä, jossa 3 sivulla korokereuna 1500x760x600mm | Adexa ES41876150
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 645,70 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)
