Kaupallinen Raskaiden Kattiloiden Pesuallas Ruostumaton teräs 1 allas Roiskesuoja Alahylly 1400x600x900mm Neliönmuotoiset jalat | Adexa PSA14060U
Alkuperäinen hinta oli: 1399,99 €.434,00 €Nykyinen hinta on: 434,00 €. (sis. ALV)
Tämä on erittäin edullinen kaupallinen kattiloiden pesuallas. Kestävä, korkealaatuinen, täysin ruostumattomasta teräksestä valmistettu ammattilaisallas, joka täyttää ravintola-alan korkeat laatuvaatimukset. Ruostumaton teräsrakenne Säädettävät jalat Valumisvastainen reuna Roiskesuoja Toimitetaan osina Iso allas Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Ominaisuudet’.
| Syvyys | 600 mm |
| Korkeus | 900 mm |
| Leveys | 1400 mm |
| Paino | 22 kg |
| Takuu | 12 kk varaosatakuu |
| Asennus | Purettu |
| Syvyys (allasmalja) | 480 mm |
| Korkeus (allasmalja) | 280 mm |
| Leveys (allasmalja) | 1320 mm |
| Alahylly | Kyllä |
| Allas (sijainti) | Keskellä |
| Jalat | Säädettävät jalat |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Allasmaljat | 1 |
| Roiskesuoja/Ylösvienti | Kyllä (40 mm) |
| Halkaisija | 3,5” / 89 mm (viemäriaukko) / 32 mm (hana-aukko) |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Ylähylly 2000x700x900/1000mm | Adexa WT70200
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1166,40 €.466,56 €Nykyinen hinta on: 466,56 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa Hylly 1000x700x900mm | Adexa WT70100WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 378,80 €.238,64 €Nykyinen hinta on: 238,64 €. (sis. ALV)Kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Pohjahylly 1800x700x900mm | Adexa WT70180WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 433,95 €.325,47 €Nykyinen hinta on: 325,47 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtason Lattiakaappi Liukuovet Ruostumaton teräs 1600x600x850mm Taustakorotus | Adexa VTC166SLB
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1021,28 €.694,48 €Nykyinen hinta on: 694,48 €. (sis. ALV)Premium Commercial Työpöytä Ruostumaton teräs Ilman alahyllyä Rintapelti 800x600x980/1080mm | Adexa DW8060
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 152,68 €.108,41 €Nykyinen hinta on: 108,41 €. (sis. ALV)Premium Commercial Work -pöytä Ruostumaton teräs Ei alahyllyä 1000x700x980mm | Adexa DW10070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 180,69 €.124,68 €Nykyinen hinta on: 124,68 €. (sis. ALV)Premium Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton Teräs Ei Alelaatikkoa 1400x600x980 mm | Adexa DW14060WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 385,23 €.146,38 €Nykyinen hinta on: 146,38 €. (sis. ALV)Premium kaupallinen työpöytä ruostumaton teräs ilman alaosaa 800x700x965mm | Adexa DW8070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 292,67 €.184,37 €Nykyinen hinta on: 184,37 €. (sis. ALV)Premium kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Pohjahylly 1000x700x900mm | Adexa DWT10070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 361,58 €.238,64 €Nykyinen hinta on: 238,64 €. (sis. ALV)Premium Kaupallinen Työpöytä Ruostumatonta Terästä Pohjahylly Korotusreunalla 800x700x900/1000mm | Adexa DWT8070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 379,65 €.227,78 €Nykyinen hinta on: 227,78 €. (sis. ALV)Premium-kaupallinen työpöytä Ruostumatonta terästä Alaosa hylly 700x700x900mm | Adexa DWT7070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 282,30 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Premium-työtaso kaupalliseen käyttöön Ruostumaton teräs Pohjahylly 1200x700x900mm | Adexa DWT12070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 347,70 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)
