Kaupallinen pesuallas Ruostumaton teräs 1500x700x900mm 1 allas oikealla 1 laatikko roiskesuoja | Adexa DSA150701DR
Alkuperäinen hinta oli: 1409,85 €.596,80 €Nykyinen hinta on: 596,80 €. (sis. ALV)
Tämä on erinomainen hinta-laatusuhde ammattimaiselle catering-altaan. Raskaan käytön, ensiluokkainen, täysin ruostumattomasta teräksestä valmistettu ammattiallas täyttämään elintarvikepalvelu- ja ravintola-alan korkeat laatuvaatimukset. Ei sinkittyjä osia kuten markkinoiden halvoissa vaihtoehdoissa!
- Neliön muotoiset jalat
- Vedettävä tappi
- 10 cm korkea takalevy
- Vahvistettu esiliina
- Aaltokuvioitu levy
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 900 mm (+100 mm reunalista) |
| Leveys | 1500 mm |
| Paino | 41 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kokoaminen | Purettu |
| Syvyys (altaan kuppi) | 450 mm |
| Korkeus (altaan kuppi) | 250 mm |
| Leveys (altaan kuppi) | 450 mm |
| Alahylly | Kyllä |
| Kulhon sijainti | Oikea |
| Jalat | Säädettävät jalat |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Sisältyy | 1 x GN1/1 astia |
| Altaiden määrä | 1 vedetty kulho |
| Roiskesuoja/yläreuna | 100 mm |
| Halkaisija | 3,5'' / 89 mm (viemärireikä) / 32 mm (hana-aukko) |
| Laatikko(t) | 1 (kuulalaakeroidut kiskot sujuvaan avaamiseen ja sulkemiseen) |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Selkänoja 600x600x900/1000 mm | Adexa WT6060
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 496,57 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa Hylly 1000x700x900mm | Adexa WT70100WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 565,49 €.238,64 €Nykyinen hinta on: 238,64 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa Takareuna 800x700x900/1000mm | Adexa WT7080
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 572,58 €.233,22 €Nykyinen hinta on: 233,22 €. (sis. ALV)Kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Pohjahylly 1800x700x900mm | Adexa WT70180WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 781,60 €.325,47 €Nykyinen hinta on: 325,47 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtaso Ruostumaton teräs Alahylly 2000x700x900mm | Adexa WT70200WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 636,16 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtason Lattiakaappi Liukuovet Ruostumaton Teräs 1800x600x850mm Yläreuna | Adexa VTC186SLB
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1766,50 €.759,60 €Nykyinen hinta on: 759,60 €. (sis. ALV)Laiteteline/Matala pöytä, jossa on 3 sivun reunusta 1800x760x600mm | Adexa ES41876180
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 767,33 €.314,62 €Nykyinen hinta on: 314,62 €. (sis. ALV)Metalliverkko suodatin alumiini 470x245x10mm | Adexa AMF50251x2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 56,74 €.21,57 €Nykyinen hinta on: 21,57 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa 2000x700x900mm | Adexa DWT20070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 652,54 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Premium Commercial Work -pöytä Ruostumaton teräs Ei alahyllyä 1000x700x980mm | Adexa DW10070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 313,35 €.124,68 €Nykyinen hinta on: 124,68 €. (sis. ALV)Premium Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton Teräs Alahylly Ja Taustakoroke 1200x700x900/1000mm | Adexa DWT12070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 660,51 €.276,63 €Nykyinen hinta on: 276,63 €. (sis. ALV)Premium-liiketaso Ruostumaton teräs Ei alaosaa 800x600x980mm | Adexa DW8060WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 260,68 €.102,97 €Nykyinen hinta on: 102,97 €. (sis. ALV)
