Kaupallinen Pesuallas Ruostumaton teräs 1200x700x900mm 1 allas vasemmalla roiskesuoja 50mm | Adexa DSE1270L
Alkuperäinen hinta oli: 792,65 €.325,47 €Nykyinen hinta on: 325,47 €. (sis. ALV)
Tämä on erinomainen hinta-laatusuhde ammattimaiseen catering-altaan. Raskaan käytön, ensiluokkainen, täysin ruostumattomasta teräksestä valmistettu ammattiallas, joka täyttää elintarvikepalvelu- ja ravintola-alan korkeat laatuvaatimukset. Ei sinkittyjä osia kuten markkinoiden halvoissa vaihtoehdoissa!
- Nelikulmaiset jalat
- Vedetty alusta
- 10 cm korkea roiskesuoja
- Vahvistettu esiliina
- Aaltokuvioitu etulevy
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 900 mm (+50 mm roiskesuoja) |
| Leveys | 1200 mm |
| Paino | 17,6 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kokoaminen | Purettu |
| Alahylly | Kyllä |
| Kulhon sijainti | Vasen |
| Jalat | Säädettävät jalat |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Altaiden määrä | 1 vedetty kulho |
| Roiskesuoja/yläreuna | 50 mm |
| Halkaisija | 3,5'' / 89 mm (viemärireikä) / 32 mm (hana-aukko) |
| Mitat (altaan kuppi) | 450x450x250 mm |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
2×12 tason Joustava leveys Hylly/Kärry/Pannu/Itsepuhdistuva Kärry Ruostumaton Teräs | Adexa RTFT12D
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 536,81 €.216,94 €Nykyinen hinta on: 216,94 €. (sis. ALV)Kaupallinen Astianpesukonekoriteline Ruostumaton teräs 9 tasoa 550x510x1700mm | Adexa RT5509
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 510,08 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Selkänoja 600x600x900/1000 mm | Adexa WT6060
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 496,57 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Ylähylly 2000x700x900/1000mm | Adexa WT70200
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1086,28 €.466,56 €Nykyinen hinta on: 466,56 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa Hylly 1000x700x900mm | Adexa WT70100WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 565,49 €.238,64 €Nykyinen hinta on: 238,64 €. (sis. ALV)Laiteteline/Matala pöytä, jossa on 3 sivun reunusta 1800x760x600mm | Adexa ES41876180
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 767,33 €.314,62 €Nykyinen hinta on: 314,62 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Yläreuna 700x700x900/1000mm | Adexa DWT7070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 303,06 €.124,68 €Nykyinen hinta on: 124,68 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa 2000x700x900mm | Adexa DWT20070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 652,54 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Premium Kaupallinen Työpöytä Ruostumatonta Terästä Pohjahylly Korotusreunalla 800x700x900/1000mm | Adexa DWT8070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 561,17 €.227,78 €Nykyinen hinta on: 227,78 €. (sis. ALV)Premium-liiketaso Ruostumaton teräs Ei alaosaa 800x600x980mm | Adexa DW8060WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 260,68 €.102,97 €Nykyinen hinta on: 102,97 €. (sis. ALV)Varusteteline/Matalapöytä, jossa 3 sivulla korokereuna 1500x760x600mm | Adexa ES41876150
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 645,70 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Verkkosuodatin Premium ruostumaton teräs & alumiini 470x245x10mm | Adexa SMF50251x2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 112,85 €.43,28 €Nykyinen hinta on: 43,28 €. (sis. ALV)
