Kaupallinen allas ruostumatonta terästä 1400x700x900mm 1 kulho vasemmalla roiskesuoja | Adexa DSA1470L
Alkuperäinen hinta oli: 1135,49 €.488,27 €Nykyinen hinta on: 488,27 €. (sis. ALV)
Tämä on erinomainen hinta-laatusuhde ammattilaiskeittiön tiskialtaalle. Raskaan käytön kestävä, korkealaatuinen, täysin ruostumattomasta teräksestä valmistettu ammattilaisallas, joka täyttää elintarvikealan ja ravintola-alan korkeat laatuvaatimukset. Ei sinkittyjä osia kuten markkinoiden halvoissa vaihtoehdoissa!
- Nelikulmaiset jalat
- Vedetty allas
- 10 cm korkea roiskesuoja
- Vahvistettu esiliina
- Aaltokuvioitu etulevy
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 900 mm (+100 mm reunalista) |
| Leveys | 1400 mm |
| Paino | 26,1 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kokoaminen | Purettu |
| Syvyys (altaan kuppi) | 450 mm |
| Korkeus (altaan kuppi) | 250 mm |
| Leveys (altaan kuppi) | 450 mm |
| Alahylly | Kyllä |
| Kulhon sijainti | Vasen |
| Jalat | Säädettävät jalat |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Altaiden määrä | 1 vedetty kulho |
| Roiskesuoja/yläreuna | 100 mm |
| Halkaisija | 3,5'' / 89 mm (viemärireikä) / 32 mm (hana-aukko) |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
2×12 tason Joustava leveys Hylly/Kärry/Pannu/Itsepuhdistuva Kärry Ruostumaton Teräs | Adexa RTFT12D
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 536,81 €.216,94 €Nykyinen hinta on: 216,94 €. (sis. ALV)Ammattimainen astianpesukoneen kori kärry ruostumatonta terästä 5 tasoa 550x510x1000mm | Adexa RT5505
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 374,10 €.151,82 €Nykyinen hinta on: 151,82 €. (sis. ALV)Kaupallinen Astianpesukonekoriteline Ruostumaton teräs 9 tasoa 550x510x1700mm | Adexa RT5509
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 510,08 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Selkänoja 600x600x900/1000 mm | Adexa WT6060
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 496,57 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Pohjahylly 1800x700x900mm | Adexa WT70180WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 781,60 €.325,47 €Nykyinen hinta on: 325,47 €. (sis. ALV)Kaupallinen työtaso Ruostumaton teräs Alahylly Selkäreuna 1400x700x900/1000 mm | Adexa WT70140
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 447,82 €.184,37 €Nykyinen hinta on: 184,37 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtason Lattiakaappi Liukuovet Ruostumaton teräs 1600x600x850mm Taustakorotus | Adexa VTC166SLB
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1615,06 €.694,48 €Nykyinen hinta on: 694,48 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtason Lattiakaappi Liukuovet Ruostumaton teräs 2000x600x850mm Takaripa | Adexa VTC206SLB
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1915,86 €.813,87 €Nykyinen hinta on: 813,87 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Yläreuna 700x700x900/1000mm | Adexa DWT7070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 303,06 €.124,68 €Nykyinen hinta on: 124,68 €. (sis. ALV)Premium Commercial Work -pöytä Ruostumaton teräs Ei alahyllyä 1000x700x980mm | Adexa DW10070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 313,35 €.124,68 €Nykyinen hinta on: 124,68 €. (sis. ALV)Premium Kaupallinen Työpöytä Ruostumatonta Terästä Pohjahylly Korotusreunalla 800x700x900/1000mm | Adexa DWT8070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 561,17 €.227,78 €Nykyinen hinta on: 227,78 €. (sis. ALV)Premium-työtaso kaupalliseen käyttöön Ruostumaton teräs Pohjahylly 1200x700x900mm | Adexa DWT12070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 647,71 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)
