Kaupallinen allas, ruostumaton teräs 1200x700x900mm, 1 allas vasemmalla, roiskesuoja | Adexa DSA1270L
Alkuperäinen hinta oli: 647,76 €.434,00 €Nykyinen hinta on: 434,00 €. (sis. ALV)
Tämä on erinomainen vastine rahoille ammattikeittiön altaalle. Raskaan sarjan, korkealaatuinen, täysin ruostumattomasta teräksestä valmistettu ammattilaisen allas, joka täyttää elintarvike- ja ravintola-alan korkeat laatuvaatimukset. Ei galvanoituja osia kuten halvoissa vaihtoehdoissa markkinoilla! Neliöjalat, syvävedetty allas, 10 cm roiskesuoja, vahvistettu esiliina, aaltomainen muotoilu. Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 900 mm (+100 mm roiskesuoja) |
| Leveys | 1200 mm |
| Paino | 25,4 kg |
| Takuu | 12 kk varaosatakuu |
| Asennus | Purettu |
| Syvyys (allasmalja) | 450 mm |
| Korkeus (allasmalja) | 250 mm |
| Leveys (allasmalja) | 450 mm |
| Alahylly | Kyllä |
| Allas (sijainti) | Vasen |
| Jalat | Säädettävät jalat |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Allasmaljat | 1 piirretty kulho |
| Roiskesuoja/Ylösvienti | 100 mm |
| Halkaisija | 3,5” / 89 mm (viemäriaukko) / 32 mm (hana-aukko) |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
Kaupallinen Astianpesukonekoriteline Ruostumaton teräs 9 tasoa 550x510x1700mm | Adexa RT5509
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 274,78 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly 800x700x900mm | Adexa WT7080WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 255,10 €.130,11 €Nykyinen hinta on: 130,11 €. (sis. ALV)Kaupallinen työtaso Ruostumaton teräs Alahylly Selkäreuna 1400x700x900/1000 mm | Adexa WT70140
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 249,17 €.184,37 €Nykyinen hinta on: 184,37 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtason Lattiakaappi Liukuovet Ruostumaton teräs 1600x600x850mm Taustakorotus | Adexa VTC166SLB
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1021,28 €.694,48 €Nykyinen hinta on: 694,48 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Yläreuna 700x700x900/1000mm | Adexa DWT7070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 159,85 €.124,68 €Nykyinen hinta on: 124,68 €. (sis. ALV)Premium Commercial Työpöytä Ruostumaton Teräs Ei Alahyllyä 1200x600x980mm | Adexa DW12060WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 170,79 €.124,68 €Nykyinen hinta on: 124,68 €. (sis. ALV)Premium Commercial Työpöytä Ruostumaton teräs Ilman alahyllyä Rintapelti 800x600x980/1080mm | Adexa DW8060
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 152,68 €.108,41 €Nykyinen hinta on: 108,41 €. (sis. ALV)Premium Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton Teräs Alahylly Ja Taustakoroke 1200x700x900/1000mm | Adexa DWT12070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 493,98 €.276,63 €Nykyinen hinta on: 276,63 €. (sis. ALV)Premium kaupallinen työpöytä ruostumaton teräs ilman alaosaa 800x700x965mm | Adexa DW8070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 292,67 €.184,37 €Nykyinen hinta on: 184,37 €. (sis. ALV)Premium Kaupallinen Työpöytä Ruostumatonta Terästä Pohjahylly Korotusreunalla 800x700x900/1000mm | Adexa DWT8070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 379,65 €.227,78 €Nykyinen hinta on: 227,78 €. (sis. ALV)Premium-kaupallinen työpöytä Ruostumatonta terästä Alaosa hylly 700x700x900mm | Adexa DWT7070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 282,30 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Premium-liiketaso Ruostumaton teräs Ei alaosaa 800x600x980mm | Adexa DW8060WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 234,03 €.102,97 €Nykyinen hinta on: 102,97 €. (sis. ALV)
