Kaupallinen Tuplapesuallas Ruostumaton teräs 1800x600x950mm 2 allasta vasemmalla, roiskesuoja | Adexa DSD1860L
Alkuperäinen hinta oli: 859,71 €.558,81 €Nykyinen hinta on: 558,81 €. (sis. ALV)
Tämä on uskomattoman hyvä hinta-laatusuhde ammattimainen kaksosien uppoallas catering-käyttöön. Vankkatekoinen, korkealaatuinen, täysin ruostumattomasta teräksestä valmistettu ammattikeittiön pesuallas, joka täyttää ravintola- ja elintarvikealan korkeimmat laatuvaatimukset. Ei sinkitettyjä osia, kuten markkinoiden halvoissa vaihtoehdoissa! Neliöjalat, vedetty suuaukko, 10 cm roiskesuoja, vahvistettu etuosa, lainelevymuotoilu. Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 600 mm |
| Korkeus | Säädettävä 850-900 mm (+100 mm roiskesuoja) |
| Leveys | 1800 mm |
| Paino | 28,1 kg |
| Takuu | 12 kk varaosatakuu |
| Asennus | Purettu |
| Syvyys (allasmalja) | 400 mm |
| Korkeus (allasmalja) | 250 mm |
| Leveys (allasmalja) | 400 mm |
| Alahylly | Kyllä |
| Allas (sijainti) | Vasen |
| Jalat | Säädettävät jalat |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Allasmaljat | Kaksi piirroskulhoa |
| Roiskesuoja/Ylösvienti | 100 mm |
| Halkaisija | 3,5” / 89 mm (viemäriaukko) / 32 mm (hana-aukko) |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Selkänoja 600x600x900/1000 mm | Adexa WT6060
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 457,96 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa Hylly 1000x700x900mm | Adexa WT70100WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 378,80 €.238,64 €Nykyinen hinta on: 238,64 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton Teräs Alaosa Hylly 1400x700x900mm | Adexa WT70140WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 283,66 €.184,37 €Nykyinen hinta on: 184,37 €. (sis. ALV)Kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Pohjahylly 1800x700x900mm | Adexa WT70180WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 433,95 €.325,47 €Nykyinen hinta on: 325,47 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Yläreuna 700x700x900/1000mm | Adexa DWT7070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 159,85 €.124,68 €Nykyinen hinta on: 124,68 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa 2000x700x900mm | Adexa DWT20070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 774,86 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Premium Commercial Työpöytä Ruostumaton Teräs Ei Alahyllyä 1200x600x980mm | Adexa DW12060WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 170,79 €.124,68 €Nykyinen hinta on: 124,68 €. (sis. ALV)Premium Commercial Work -pöytä Ruostumaton teräs Ei alahyllyä 1000x700x980mm | Adexa DW10070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 180,69 €.124,68 €Nykyinen hinta on: 124,68 €. (sis. ALV)Premium Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton Teräs Alahylly Ja Taustakoroke 1200x700x900/1000mm | Adexa DWT12070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 493,98 €.276,63 €Nykyinen hinta on: 276,63 €. (sis. ALV)Premium kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Pohjahylly 1000x700x900mm | Adexa DWT10070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 361,58 €.238,64 €Nykyinen hinta on: 238,64 €. (sis. ALV)Premium-työpöytä kaupalliseen käyttöön, ruostumaton teräs, ei alaosaa, yläreuna 1000x700x980/1080 mm | Adexa DW10070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 282,85 €.130,11 €Nykyinen hinta on: 130,11 €. (sis. ALV)Premium-työtaso kaupalliseen käyttöön Ruostumaton teräs Alahylly Selkäosa 1000x700x900/1000mm | Adexa DWT10070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 430,16 €.249,49 €Nykyinen hinta on: 249,49 €. (sis. ALV)
