Kaupallinen pesuallas Ruostumaton teräs 1400x700x900mm 1 allas oikealla 1 laatikko Roiskesuoja | Adexa DSA140701DR
Alkuperäinen hinta oli: 1019,35 €.672,77 €Nykyinen hinta on: 672,77 €. (sis. ALV)
Tämä on erinomainen hinta-laatusuhde ammattilaiskeittiöille tarkoitettu pesuallas. Raskasta käyttöä kestävä, korkealaatuinen, täysin ruostumattomasta teräksestä valmistettu ammattilaispesuallas, joka täyttää elintarvikealan ja ravintolateollisuuden korkealaatuiset standardit. Ei sinkittyjä osia kuten markkinoiden halvoissa vaihtoehdoissa! Neliöjalat Piirretty alusta 10 cm roiskesuoja Vahvistettu esiliina Aaltomainen levy Muotoilu Katso yksityiskohtaiset tiedot ’Määrittely’ kohdasta.
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 900 mm (+100 mm roiskesuoja) |
| Leveys | 1400 mm |
| Paino | 40 kg |
| Takuu | 12 kk varaosatakuu |
| Asennus | Purettu |
| Syvyys (allasmalja) | 450mm |
| Korkeus (allasmalja) | 250 mm |
| Leveys (allasmalja) | 450mm |
| Alahylly | Kyllä |
| Allas (sijainti) | Oikein |
| Jalat | Säädettävät jalat |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Mukana | 1 x GN1/1-astia |
| Allasmaljat | 1 piirretty kulho |
| Roiskesuoja/Ylösvienti | 100 mm |
| Halkaisija | 3,5” / 89 mm (viemäriaukko) / 32 mm (hana-aukko) |
| Laatikko (t) | 1 (kuulalaakerikiskoilla sujuvaan avautumiseen ja sulkeutumiseen) |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Selkänoja 600x600x900/1000 mm | Adexa WT6060
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 457,96 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Ylähylly 2000x700x900/1000mm | Adexa WT70200
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1166,40 €.466,56 €Nykyinen hinta on: 466,56 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Ylösnostettu reuna 600x700x900/1000mm | Adexa WT7060
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 542,29 €.189,81 €Nykyinen hinta on: 189,81 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton Teräs Alaosa Hylly 1400x700x900mm | Adexa WT70140WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 283,66 €.184,37 €Nykyinen hinta on: 184,37 €. (sis. ALV)Laiteteline/Matala pöytä, jossa on 3 sivun reunusta 1800x760x600mm | Adexa ES41876180
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1014,88 €.314,62 €Nykyinen hinta on: 314,62 €. (sis. ALV)Premium Commercial Työpöytä Ruostumaton Teräs Ei Alahyllyä 1200x600x980mm | Adexa DW12060WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 170,79 €.124,68 €Nykyinen hinta on: 124,68 €. (sis. ALV)Premium Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton Teräs Alahylly Ja Taustakoroke 1200x700x900/1000mm | Adexa DWT12070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 493,98 €.276,63 €Nykyinen hinta on: 276,63 €. (sis. ALV)Premium Kaupallinen Työpöytä Ruostumatonta Terästä Pohjahylly Korotusreunalla 800x700x900/1000mm | Adexa DWT8070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 379,65 €.227,78 €Nykyinen hinta on: 227,78 €. (sis. ALV)Premium-liiketaso Ruostumaton teräs Ei alaosaa 800x600x980mm | Adexa DW8060WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 234,03 €.102,97 €Nykyinen hinta on: 102,97 €. (sis. ALV)Premium-työpöytä kaupalliseen käyttöön, ruostumaton teräs, ei alaosaa, yläreuna 1000x700x980/1080 mm | Adexa DW10070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 282,85 €.130,11 €Nykyinen hinta on: 130,11 €. (sis. ALV)Premium-työtaso kaupalliseen käyttöön Ruostumaton teräs Pohjahylly 1200x700x900mm | Adexa DWT12070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 347,70 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Premium-työtila kaupalliseen käyttöön Ruostumaton teräs Ilman alahyllyä 1200x700x980mm | Adexa DW12070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 173,77 €.135,54 €Nykyinen hinta on: 135,54 €. (sis. ALV)
