Kaupallinen pesuallas, jossa 1 laatikko, ruostumatonta terästä, 1 allas, vasen, alahylly, roiskesuoja 1400x600x900 mm | Adexa DSA140601DL
Alkuperäinen hinta oli: 951,80 €.542,54 €Nykyinen hinta on: 542,54 €. (sis. ALV)
Tämä on erinomainen hinta-laatusuhteeltaan oleva pesuallas. Kestävä, korkealaatuinen, täysin ruostumattomasta teräksestä valmistettu pesuallas, joka täyttää elintarviketeollisuuden korkeat laatuvaatimukset. Ei sinkittyjä osia, kuten markkinoilla olevissa halvoissa vaihtoehdoissa! Ruostumaton teräsrakenne Alaosa Säädettävät jalat Valumisreunanesto 100 mm roiskesuoja Toimitetaan litteässä pakkauksessa. Katso tarkka tieto kohdasta ’Määrittelyt’ ja ’Liittyvät tuotteet’ -osiosta suihkuyksiköt ja hanat.
| Syvyys | 600mm |
| Korkeus | 900 mm (+100 mm roiskesuoja) |
| Leveys | 1400 mm |
| Paino | 37 kg |
| Takuu | 12 kk varaosatakuu |
| Asennus | Purettu |
| Alahylly | Kyllä |
| Allas (sijainti) | Vasen |
| Jalat | Säädettävät jalat |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Mukana | 1 laatikon säilytysastia |
| Allasmaljat | 1 |
| Roiskesuoja/Ylösvienti | Kyllä |
| Halkaisija | 3.5” / 89 mm (viemärireikä) / 32 mm (hanan reikä) |
| Laatikko (t) | 1 (kuulalaakerikiskoilla sujuvaa avautumista ja sulkeutumista varten) |
| Mitat (allasmalja) | 400x400x250mm |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
Kaupallinen Astianpesukonekoriteline Ruostumaton teräs 9 tasoa 550x510x1700mm | Adexa RT5509
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 274,78 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly 800x700x900mm | Adexa WT7080WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 255,10 €.130,11 €Nykyinen hinta on: 130,11 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Selkäreuna 1000x700x900/1000mm | Adexa WT70100
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 192,17 €.151,82 €Nykyinen hinta on: 151,82 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Ylösnostettu reuna 600x700x900/1000mm | Adexa WT7060
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 542,29 €.189,81 €Nykyinen hinta on: 189,81 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtaso Ruostumaton teräs Alahylly 2000x700x900mm | Adexa WT70200WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 404,78 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtason Lattiakaappi Liukuovet Ruostumaton teräs 1600x600x850mm Taustakorotus | Adexa VTC166SLB
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1021,28 €.694,48 €Nykyinen hinta on: 694,48 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Yläreuna 700x700x900/1000mm | Adexa DWT7070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 159,85 €.124,68 €Nykyinen hinta on: 124,68 €. (sis. ALV)Premium Commercial Työpöytä Ruostumaton teräs Ilman alahyllyä Rintapelti 800x600x980/1080mm | Adexa DW8060
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 152,68 €.108,41 €Nykyinen hinta on: 108,41 €. (sis. ALV)Premium kaupallinen työpöytä ruostumaton teräs ilman alaosaa 800x700x965mm | Adexa DW8070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 292,67 €.184,37 €Nykyinen hinta on: 184,37 €. (sis. ALV)Premium kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Pohjahylly 1000x700x900mm | Adexa DWT10070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 361,58 €.238,64 €Nykyinen hinta on: 238,64 €. (sis. ALV)Premium-liiketaso Ruostumaton teräs Ei alaosaa 800x600x980mm | Adexa DW8060WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 234,03 €.102,97 €Nykyinen hinta on: 102,97 €. (sis. ALV)Varusteteline/Matalapöytä, jossa 3 sivulla korokereuna 1500x760x600mm | Adexa ES41876150
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 521,55 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)
