Kaupallinen allas, ruostumaton teräs 1200x600x900mm, 2 allasta, roiskesuoja | Adexa STD245A
Alkuperäinen hinta oli: 630,21 €.260,35 €Nykyinen hinta on: 260,35 €. (sis. ALV)
Tämä on erinomainen hinta-laatusuhde ammattilaisille tarkoitettu kaksialtainen catering-allas. Raskaan käytön, ensiluokkainen, täysin ruostumattomasta teräksestä valmistettu ammattiallas täyttämään elintarvikealan ja ravintola-alan korkeat laatuvaatimukset. Ei sinkittyjä osia kuten markkinoiden halvoissa vaihtoehdoissa!
- Ruostumattomasta teräksestä valmistettu runko
- 1 valmiiksi porattu hanan reikä per allas
- Säädettävät jalat
- Roiskesuoja 100mm
- Toimitetaan litteänä pakkauksena
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 600 mm |
| Korkeus | 900 mm (+100 mm reunalista) |
| Leveys | 1200 mm |
| Paino | 25 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kokoaminen | Purettu |
| Syvyys (altaan kuppi) | 450 mm |
| Korkeus (altaan kuppi) | 300 mm |
| Leveys (altaan kuppi) | 450 mm |
| Alahylly | Kyllä |
| Kulhon sijainti | Keskimmäinen |
| Jalat | Säädettävät jalat |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Altaiden määrä | 2 hitsattua kulhoa |
| Roiskesuoja/yläreuna | 100 mm |
| Halkaisija | 3,5'' / 89 mm (viemärireikä) / 32 mm (hana-aukko) |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
2×12 tason Joustava leveys Hylly/Kärry/Pannu/Itsepuhdistuva Kärry Ruostumaton Teräs | Adexa RTFT12D
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 536,81 €.216,94 €Nykyinen hinta on: 216,94 €. (sis. ALV)Ammattimainen astianpesukoneen kori kärry ruostumatonta terästä 5 tasoa 550x510x1000mm | Adexa RT5505
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 374,10 €.151,82 €Nykyinen hinta on: 151,82 €. (sis. ALV)Kaupallinen Astianpesukonekoriteline Ruostumaton teräs 9 tasoa 550x510x1700mm | Adexa RT5509
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 510,08 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly 800x700x900mm | Adexa WT7080WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 324,13 €.130,11 €Nykyinen hinta on: 130,11 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Ylösnostettu reuna 600x700x900/1000mm | Adexa WT7060
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 465,30 €.189,81 €Nykyinen hinta on: 189,81 €. (sis. ALV)Kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Pohjahylly 1800x700x900mm | Adexa WT70180WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 781,60 €.325,47 €Nykyinen hinta on: 325,47 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtason Lattiakaappi Liukuovet Ruostumaton teräs 1600x600x850mm Taustakorotus | Adexa VTC166SLB
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1615,06 €.694,48 €Nykyinen hinta on: 694,48 €. (sis. ALV)Metalliverkko suodatin alumiini 470x245x10mm | Adexa AMF50251x2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 56,74 €.21,57 €Nykyinen hinta on: 21,57 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa 2000x700x900mm | Adexa DWT20070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 652,54 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Premium-kaupallinen työpöytä Ruostumatonta terästä Alaosa hylly 700x700x900mm | Adexa DWT7070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 505,97 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Premium-liiketaso Ruostumaton teräs Ei alaosaa 800x600x980mm | Adexa DW8060WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 260,68 €.102,97 €Nykyinen hinta on: 102,97 €. (sis. ALV)Viinilasiteline Musta Seinään kiinnitettävä Pituus 300 mm 3 viinilasia | Adexa WGA18500300B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 29,48 €.10,72 €Nykyinen hinta on: 10,72 €. (sis. ALV)
