Kaupallinen allas 1 laatikolla Ruostumaton teräs 1 kuppi Vasen Alahylly Roiskesuoja 1400x600x900mm | Adexa DSA140601DL
Alkuperäinen hinta oli: 1281,36 €.542,54 €Nykyinen hinta on: 542,54 €. (sis. ALV)
Tämä on uskomaton hinta-laatusuhde allas. Raskaan käytön, ensiluokkainen, täysin ruostumattomasta teräksestä valmistettu allas täyttämään elintarvikealan korkeat laatuvaatimukset. Ei sinkittyjä osia kuten markkinoiden halvoissa vaihtoehdoissa!
- Ruostumattoman teräksen runko
- Alahylly
- Säädettävät jalat
- Valumisen estävä reuna
- Roiskesuojalevy 100mm
- Litistetty pakkaus
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’ ja alla kohdasta ’Liittyvät tuotteet’ suihkuyksiköitä ja hanoja varten.
| Syvyys | 600 mm |
| Korkeus | 900 mm (+100 mm välitilan suojalevy) |
| Leveys | 1400 mm |
| Paino | 37 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kokoaminen | Purettu |
| Alahylly | Kyllä |
| Kulhon sijainti | Vasen |
| Jalat | Säädettävät jalat |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Sisältyy | 1 laatikollinen säiliö |
| Altaiden määrä | 1 |
| Roiskesuoja/yläreuna | Kyllä |
| Halkaisija | 3,5'' / 89 mm (viemärireikä) / 32 mm (hana-aukko) |
| Laatikko(t) | 1 (kuulalaakeroiduilla liukukiskoilla sujuvaan avaamiseen ja sulkemiseen) |
| Mitat (altaan kuppi) | 400x400x250 mm |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Kaupallinen Astianpesukoneen Koriteline Ruostumatonta Terästä 2×9 tasoa 1185x533x1700mm | Adexa RT5509D
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 666,49 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Kaupallinen Astianpesukonekoriteline Ruostumaton teräs 9 tasoa 550x510x1700mm | Adexa RT5509
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 510,08 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Selkänoja 600x600x900/1000 mm | Adexa WT6060
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 496,57 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Ylähylly 2000x700x900/1000mm | Adexa WT70200
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1086,28 €.466,56 €Nykyinen hinta on: 466,56 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa Takareuna 800x700x900/1000mm | Adexa WT7080
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 572,58 €.233,22 €Nykyinen hinta on: 233,22 €. (sis. ALV)Kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Pohjahylly 1800x700x900mm | Adexa WT70180WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 781,60 €.325,47 €Nykyinen hinta on: 325,47 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtason Lattiakaappi Liukuovet Ruostumaton teräs 1600x600x850mm Taustakorotus | Adexa VTC166SLB
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1615,06 €.694,48 €Nykyinen hinta on: 694,48 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtason Lattiakaappi Liukuovet Ruostumaton Teräs 1800x600x850mm Yläreuna | Adexa VTC186SLB
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1766,50 €.759,60 €Nykyinen hinta on: 759,60 €. (sis. ALV)Laiteteline/Matala pöytä, jossa on 3 sivun reunusta 1800x760x600mm | Adexa ES41876180
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 767,33 €.314,62 €Nykyinen hinta on: 314,62 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Yläreuna 700x700x900/1000mm | Adexa DWT7070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 303,06 €.124,68 €Nykyinen hinta on: 124,68 €. (sis. ALV)Premium kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Ei alahyllyä 1400x600x965mm | Adexa DW14060WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 352,32 €.146,38 €Nykyinen hinta on: 146,38 €. (sis. ALV)Verkkosuodatin Premium ruostumaton teräs & alumiini 470x245x10mm | Adexa SMF50251x2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 112,85 €.43,28 €Nykyinen hinta on: 43,28 €. (sis. ALV)
