Kaupallinen pesuallas jätesuojilla Ruostumaton teräs 1000x600x900mm 1 allas vasen Roiskelevy | Adexa WHSTD1070L
Alkuperäinen hinta oli: 709,39 €.368,88 €Nykyinen hinta on: 368,88 €. (sis. ALV)
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Määrittely’.
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 900 mm |
| Leveys | 1000 mm |
| Paino | 20 kg |
| Takuu | 12 kk varaosatakuu |
| Asennus | Purettu |
| Syvyys (allasmalja) | 500 mm |
| Korkeus (allasmalja) | 300 mm |
| Leveys (allasmalja) | 500 mm |
| Allas (sijainti) | Vasen |
| Jalat | Säädettävät jalat |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Allasmaljat | 1 |
| Roiskesuoja/Ylösvienti | 50 mm |
| Halkaisija | 3.5” / 89 mm (viemäriaukko) / 32 mm (hana-aukko) |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
Kaupallinen Astianpesukonekoriteline Ruostumaton teräs 9 tasoa 550x510x1700mm | Adexa RT5509
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 274,78 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly 800x700x900mm | Adexa WT7080WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 255,10 €.130,11 €Nykyinen hinta on: 130,11 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton Teräs Alaosa Hylly 1400x700x900mm | Adexa WT70140WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 283,66 €.184,37 €Nykyinen hinta on: 184,37 €. (sis. ALV)Kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Pohjahylly 1800x700x900mm | Adexa WT70180WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 433,95 €.325,47 €Nykyinen hinta on: 325,47 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtaso Ruostumaton teräs Alahylly 2000x700x900mm | Adexa WT70200WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 404,78 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa 2000x700x900mm | Adexa DWT20070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 774,86 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Premium Commercial Work -pöytä Ruostumaton teräs Ei alahyllyä 1000x700x980mm | Adexa DW10070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 180,69 €.124,68 €Nykyinen hinta on: 124,68 €. (sis. ALV)Premium Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton Teräs Alahylly Ja Taustakoroke 1200x700x900/1000mm | Adexa DWT12070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 493,98 €.276,63 €Nykyinen hinta on: 276,63 €. (sis. ALV)Premium-liiketaso Ruostumaton teräs Ei alaosaa 800x600x980mm | Adexa DW8060WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 234,03 €.102,97 €Nykyinen hinta on: 102,97 €. (sis. ALV)Premium-työpöytä kaupalliseen käyttöön, ruostumaton teräs, ei alaosaa, yläreuna 1000x700x980/1080 mm | Adexa DW10070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 282,85 €.130,11 €Nykyinen hinta on: 130,11 €. (sis. ALV)Premium-työtaso kaupalliseen käyttöön Ruostumaton teräs Pohjahylly 1200x700x900mm | Adexa DWT12070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 347,70 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Premium-työtila kaupalliseen käyttöön Ruostumaton teräs Ilman alahyllyä 1200x700x980mm | Adexa DW12070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 173,77 €.135,54 €Nykyinen hinta on: 135,54 €. (sis. ALV)
