Teollinen luusaha 1650mm ruostumatonta terästä | Adexa JG210C
Alkuperäinen hinta oli: 1294,51 €.542,54 €Nykyinen hinta on: 542,54 €. (sis. ALV)
Raskaan käytön ruostumattomasta teräksestä valmistettu luusaha. Ihanteellinen teurastajille, ravintoloille, catering-keittiöille ja muille vilkkaille elintarvikkeiden käsittelypaikoille. Leikkaa helposti luita, pakastettua lihaa, kalaa jne.
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 455 mm |
| Korkeus | 880 mm |
| Leveys | 480 mm |
| Paino | 38,5 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Versio | Työtaso |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 850 W |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Leveys (sisä)} | 16 mm (sahanterä) |
| Terän pituus | 1650 mm |
| Paksuus | 4–180 mm (leikkaus) |
| Halkaisija | 210 mm (pyörä) |
| Mitat | 465×365 mm (työpinta) |
| Nopeus | 15-19 m/s (saha) |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
8 lohkaretta Terä ja Työntöblokki Perunalastuleikkurille | Adexa CP08
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 42,39 €.16,15 €Nykyinen hinta on: 16,15 €. (sis. ALV)Ammattimainen spiraalitaikinasekoitin 40 litraa Kiinteä pää Kiinteä kulho 2 nopeutta 230V/1-vaihe | Adexa SH40
Available on backorder
Alkuperäinen hinta oli: 2578,87 €.1085,20 €Nykyinen hinta on: 1085,20 €. (sis. ALV)Jauhatuslevy 8mm lihamyllylle Adexa DQ12 ruostumatonta terästä | Adexa DQGP12-8
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 69,92 €.27,01 €Nykyinen hinta on: 27,01 €. (sis. ALV)Kaupallinen hampurilaispihviprässi 100mm | Adexa CBP100
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 431,95 €.173,52 €Nykyinen hinta on: 173,52 €. (sis. ALV)Kaupallinen Makkaratäyte 5 litraa Ruostumatonta terästä Pystymalli | Adexa MX022V5L
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 599,81 €.244,07 €Nykyinen hinta on: 244,07 €. (sis. ALV)Kaupallinen makkaratäytin 3 litraa ruostumatonta terästä Vaakahorisontaalinen | Adexa MX022H3L
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 471,30 €.189,81 €Nykyinen hinta on: 189,81 €. (sis. ALV)Kaupallinen Makkaratäytin 5 litraa Ruostumaton Teräs Vaakasuora | Adexa MX022H5L
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 535,63 €.216,94 €Nykyinen hinta on: 216,94 €. (sis. ALV)Keskikokoinen kaupallinen mikroaaltouuni Grill 38 litraa 1500W Digitaalinen | Adexa D100N38
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 582,18 €.238,64 €Nykyinen hinta on: 238,64 €. (sis. ALV)Lehti vispilä 10 litran planetaariseen sekoittimeen | | Adexa B10-LB
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 108,71 €.43,28 €Nykyinen hinta on: 43,28 €. (sis. ALV)Lihamyllyn jauhinlevy 4 mm Adexa DQ12 Ruostumaton teräs | Adexa DQGP12-4
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 70,81 €.27,01 €Nykyinen hinta on: 27,01 €. (sis. ALV)Manuaalinen lihamylly, pöytäkiinnitys | Adexa MG001
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 57,05 €.21,57 €Nykyinen hinta on: 21,57 €. (sis. ALV)Säädettävä yksittäinen hampurilaispuristin | Adexa HHCMX050
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 57,76 €.21,57 €Nykyinen hinta on: 21,57 €. (sis. ALV)
