Pizzatiskipakastin 4 ovea 2230x700x985mm | Adexa DRPZ4300BT
Alkuperäinen hinta oli: 4592,03 €.1953,46 €Nykyinen hinta on: 1953,46 €. (sis. ALV)
Tämä huippulaatuinen neljän oven pakastin pizzan valmistuspöytänä on varustettu graniittisella työtasolla. Se on suunniteltu tarjoamaan erinomaista suorituskykyä päivästä toiseen kaikissa vilkkaissa catering-tiloissa. Todella erinomainen, hyvä arvoinen ammattimainen pizzan valmistuspöytä, jossa on riittävän suuri jäähdytetty säilytystila. Ihanteellinen ravintoloihin, pizzerioihin, pikaruokaloihin, voileipäbaareihin ja muihin. Valmistettu korkealaatuisesta ruostumattomasta teräksestä, joka takaa korkean suorituskyvyn, luotettavuuden, tyylikkyyden ja erinomaisen hinta-laatusuhteen.
Sen koko leveydeltään graniittinen työtaso tarjoaa runsaasti tilaa pizzan, voileipien ym. valmistukseen. 700 mm syvänä tämä yksikkö takaa riittävän työskentelytilan. Etupaneelissa on säädettävä termostaatti ja digitaalinen näyttö, jossa on laadukas Carel-säädin. Helposti puhdistettava ruostumattoman teräksen sisäosa tarjoaa täydellisen ympäristön kaiken ruoan valmistukseen.
- Graniittityötaso
- Ruostumattomasta teräksestä valmistettu runko
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 985 mm |
| Leveys | 2230 mm |
| Paino | 295 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 608 litraa (brutto) / 377 litraa (netto) |
| Ovet / Laatikot | 4 ovea |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 200W |
| Pyörät | 6 pyörää (3 jarrullista) |
| Jäähdytys | Tuulettuva |
| Kylmäaine | R290 |
| Lämpötila | -10 °C – -20 °C |
| Työpinta | Graniitti |
| Materiaali (ulkopuoli) | Ruostumaton teräs |
| Materiaali (sisäosa) | Ruostumaton teräs |
| Virrankulutus | 3399 kWh/vuosi |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Ammattikäyttöön tarkoitettu jäähdytetty tiski, 2 lasiovea, syvyys 600 mm | Adexa RS21VG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2429,69 €.1030,93 €Nykyinen hinta on: 1030,93 €. (sis. ALV)Juomajääkaappi Yksi ovi 338 litraa yläpaneeli | Adexa SC380FA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1739,88 €.737,89 €Nykyinen hinta on: 737,89 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaareva etuosa 1200x730x1200mm 2 hyllyä Musta pohja LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4416,71 €.1899,19 €Nykyinen hinta on: 1899,19 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaareva etuosa 1500x730x1200mm 2 hyllyä Musta pohja LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 5047,71 €.2170,52 €Nykyinen hinta on: 2170,52 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaareva etuosa 1800x730x1200mm 2 hyllyä Ruostumaton teräspohja LED | Adexa GN1800CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 5931,10 €.2550,39 €Nykyinen hinta on: 2550,39 €. (sis. ALV)Kakkutiski, kaareva etuosa 900x700x1200mm, 2 hyllyä, ruostumattomasta teräksestä valmistettu jalusta, LED | Adexa GN900CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4038,10 €.1736,39 €Nykyinen hinta on: 1736,39 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaareva etuosa 1000x700x1200mm 2 hyllyä Musta jalusta LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4038,10 €.1736,39 €Nykyinen hinta on: 1736,39 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaarrettu etuosa 1800x730x1200mm 2 hyllyä Musta jalusta LED | Adexa GN1800C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 6062,96 €.2604,65 €Nykyinen hinta on: 2604,65 €. (sis. ALV)Kaupallinen manuaalinen jäämurskain 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 212,53 €.86,70 €Nykyinen hinta on: 86,70 €. (sis. ALV)Pystykkylmäkaappi 238 litraa 4 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL238B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2018,89 €.868,13 €Nykyinen hinta on: 868,13 €. (sis. ALV)Rautalankahylly Adexa Pizza & Bakery -tiskijääkaappeihin, joiden syvyys on 800 mm
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 72,15 €.27,01 €Nykyinen hinta on: 27,01 €. (sis. ALV)Teollinen Jäähiutalekone 100 kg/24 h 60 kg säiliö | Adexa FIM100
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 5116,72 €.2170,52 €Nykyinen hinta on: 2170,52 €. (sis. ALV)
