Kaupallinen Jääkaappitaso 1 ovi | Adexa DRPZ1300TN
Alkuperäinen hinta oli: 2019,37 €.868,13 €Nykyinen hinta on: 868,13 €. (sis. ALV)
Tämä korkealaatuinen 3-ovinen jäähdytetty pizzan valmistustiski on varustettu graniittisella työtasolla. Se on suunniteltu tarjoamaan erinomaista suorituskykyä päivästä toiseen kaikissa vilkkaissa catering-tiloissa. Tämä on todella erinomainen, hyvä arvoinen ammattimainen pizzan valmistustiski, jossa on riittävän suuri jäähdytetty säilytystila. Ihanteellinen ravintoloihin, pitsakauppoihin, pikaruokaloihin, voileipäbaareihin ja muualle. Se on valmistettu korkealaatuisesta ruostumattomasta teräksestä ja tarjoaa korkean suorituskyvyn, luotettavuuden, tyylikkyyden ja erinomaisen hinta-laatusuhteen.
Sen täysleveä graniittinen työtaso tarjoaa runsaasti tilaa pizzojen, voileipien ym. valmistukseen. Syvyyden ollessa 700 mm, tämä yksikkö takaa riittävän työskentelytilan. Etupaneelissa on säädettävä termostaatti ja digitaalinen näyttö, jossa on korkealaatuinen Carel-ohjain. Helposti puhdistettava ruostumattoman teräksen sisäosa tarjoaa täydellisen ympäristön kaikkien valmistettavien ruokien säilytykseen.
- Graniittityötaso
- Ruostumattomasta teräksestä valmistettu runko
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 985 mm |
| Leveys | 925 mm |
| Paino | 105 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 157 litraa (brutto) |
| Ovet / Laatikot | 1 ovi |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Pyörät | 4 pyörää (2 jarrullista) |
| Jäähdytys | Tuulettuva |
| Kylmäaine | R600a |
| Lämpötila | +2°C – +8°C |
| Työpinta | Graniitti |
| Materiaali (ulkopuoli) | Ruostumaton teräs |
| Materiaali (sisäosa) | Ruostumaton teräs |
| Virrankulutus | 219 kWh/vuosi |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Adexa Bar-jäähdyttimen CW85 ylähylly
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 83,73 €.32,43 €Nykyinen hinta on: 32,43 €. (sis. ALV)Juomajääkaappi Yksi ovi 338 litraa yläpaneeli | Adexa SC380FA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1739,88 €.737,89 €Nykyinen hinta on: 737,89 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaareva etuosa 1800x730x1200mm 2 hyllyä Ruostumaton teräspohja LED | Adexa GN1800CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 5931,10 €.2550,39 €Nykyinen hinta on: 2550,39 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaareva etuosa 1000x700x1200mm 2 hyllyä Ruostumattomasta teräksestä valmistettu pohja LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4194,55 €.1790,66 €Nykyinen hinta on: 1790,66 €. (sis. ALV)Kaupallinen jääpalakone 50kg/24h Ruostumaton teräs Digitaaliset säätimet | Adexa CIM50
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1009,30 €.434,00 €Nykyinen hinta on: 434,00 €. (sis. ALV)Kaupallinen manuaalinen jäämurskain 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 212,53 €.86,70 €Nykyinen hinta on: 86,70 €. (sis. ALV)Monitoiminen jäänkauha alumiinia 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 14,82 €.5,30 €Nykyinen hinta on: 5,30 €. (sis. ALV)Näyttökaappi Jääkaappi 200 litraa 2 hyllyä | Adexa CW200R
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2094,62 €.900,69 €Nykyinen hinta on: 900,69 €. (sis. ALV)Näyttökaappijääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta | Adexa CW160X
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1988,30 €.846,42 €Nykyinen hinta on: 846,42 €. (sis. ALV)Rautalankahylly Adexa Pizza & Bakery -tiskijääkaappeihin, joiden syvyys on 800 mm
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 72,15 €.27,01 €Nykyinen hinta on: 27,01 €. (sis. ALV)Teollinen Jäähiutalekone 100 kg/24 h 60 kg säiliö | Adexa FIM100
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 5116,72 €.2170,52 €Nykyinen hinta on: 2170,52 €. (sis. ALV)Valkoinen lankahylly Adexa-pullonjäähdyttimeen CL380SDCP
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 98,44 €.37,85 €Nykyinen hinta on: 37,85 €. (sis. ALV)
