Viinilasin Teline Kultainen Seinään Kiinnitettävä Pituus 400mm 4 viinilasille | Adexa WGA18500400G
Tuotetunnus (SKU): WGA18500400G
EAN: 5056465001101
Syvyys 400 mm
Korkeus 40 mm
Leveys 100 mm
Tyyppi Seinäasennettava
Kapasiteetti 4 viinilasia
Materiaali Kromattu rauta
Väri Kulta
Paksuus Ø8mm (varret)