Kaupallinen Ruokalämmitin 3 vetolaatikkoa GN1/1 | Adexa WHBWD03
Alkuperäinen hinta oli: 755,43 €.596,80 €Nykyinen hinta on: 596,80 €. (sis. ALV)
Tämä yksivetoisella lämmittimellä varustettu järjestelmä tarjoaa hellävaraisen, säteilevän lämmönlähteen ruoallesi. Tässä vetolaatikkolämmittimessä säilytetyt tuotteet pysyvät kosteina, maukkaina ja houkuttelevina pidempään! Koko rakenne ruostumatonta terästä, Termostaattiohjattu, kestävä ja vankka päälle/pois virtakytkin valaistuksella Raskasrakenteinen erikoismuotoinen lämmityselementti tasaisen lämmönjakautumisen takaamiseksi.
| Syvyys | 480 mm |
| Korkeus | 760 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Paino | 31 kg |
| Takuu | 12 kk varaosatakuu |
| Virtalähde | 230V / 1 vaihe |
| Teho | 800W |
| Tarjotin/Ritilän koko | GN1/1, GN1/2, GN1/3 150 mm |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Mukana | 3xGN1/1 konttia |
| Lämpötila | +30 – +85 °C |
| Ohjaimet | Digitaalinen |
| Lämmitys | Puhallinlämmitys nopeaan ja tasaiseen lämmitykseen |
| Kostutuksen hallinta | Vesisäiliö |
| Laatikko (t) | 3 (GN1/1) |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
Kaupallinen Bain Marie, sisältää 1xGN1/1-astian kannella | Adexa WH7066
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 361,38 €.119,25 €Nykyinen hinta on: 119,25 €. (sis. ALV)Kaupallinen Crepemakari Yksittäinen 400mm | Adexa CP4006
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 264,20 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Kaupallinen friteerauskeittimet Yksisähköinen 10 litra 2,5 kW Pöytätaso | Adexa WHCDFS
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 77,36 €.59,56 €Nykyinen hinta on: 59,56 €. (sis. ALV)Kaupallinen Kaaripylväs Strip-lämmittimellä ja Valaistuksella 600mm | Adexa XDHHB6001T
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 318,96 €.162,67 €Nykyinen hinta on: 162,67 €. (sis. ALV)Kaupallinen Kaksipaikkainen Sähköinen Rasvakeitin 8+8 litraa 2,5+2,5kW Työtasomalli | Adexa WHCDFD
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 394,27 €.130,11 €Nykyinen hinta on: 130,11 €. (sis. ALV)Kaupallinen Kampagrilli Pieni 1 alue 2kW Sähkö | Adexa WHEG810AR
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 406,67 €.162,67 €Nykyinen hinta on: 162,67 €. (sis. ALV)Kaupallinen lämmitysalusta ruostumatonta terästä 500x500mm | Adexa TTWP50
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 214,54 €.102,97 €Nykyinen hinta on: 102,97 €. (sis. ALV)Kaupallinen Paistolevy Sileä Pieni 1 alue 2kW Sähkökäyttöinen | Adexa WHEG810AF
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 203,30 €.130,11 €Nykyinen hinta on: 130,11 €. (sis. ALV)Kaupallinen Riippugalleria Kaistalämmittimellä ja Valaistuksella & Ketjuilla 1200 mm | Adexa XDHHB1200N
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 495,20 €.227,78 €Nykyinen hinta on: 227,78 €. (sis. ALV)Kaupallinen Riisikeitin 4/10 litraa | Adexa CRC04
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 183,07 €.140,96 €Nykyinen hinta on: 140,96 €. (sis. ALV)Rise & Fall Kupolilämmitysvalo Hopea | Adexa A65121405
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 114,02 €.64,98 €Nykyinen hinta on: 64,98 €. (sis. ALV)Tehokas Panini-kontaktigrilli Yksitasainen Sileä | Adexa MLP811B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 368,36 €.195,23 €Nykyinen hinta on: 195,23 €. (sis. ALV)
