Kaupallinen Ruokalämmitin 2 laatikkoa GN1/1 | Adexa WHBWD02
Alkuperäinen hinta oli: 1261,69 €.542,54 €Nykyinen hinta on: 542,54 €. (sis. ALV)
Tässä yksilaatikkoisessa lämmittimessä on järjestelmä, joka tarjoaa hellävaraista, säteilevää lämpöä ruoallesi. Tässä laatikossa pidettävät tuotteet pysyvät kosteina, maukkaina ja houkuttelevina pidempään!
- Koko rakenne ruostumatonta terästä
- Termostaatilla säädettävä, kestävä ja tukeva
- Päällä/pois virtakytkin merkkivalolla
- Raskaan käytön rakenne
- Erityismuotoinen lämmityselementti tasaisen lämmön jakautumisen takaamiseksi
| Syvyys | 480 mm |
| Korkeus | 565 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Paino | 24 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 600W |
| Tarjotin/ritiläkoko | GN1/1, GN1/2, GN1/3 150 mm |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Sisältyy | 2xGN1/1 astiat |
| Lämpötila | +30 – +85 °C |
| Ohjaimet | Digitaalinen |
| Lämmitys | Tuuletinlämmitys nopeaan ja tasaisen lämmitykseen |
| Kosteuden hallinta | Vesisäiliö |
| Laatikko(t) | 2 (GN1/1) |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
10 tuuman Syvä Pizzapelti | Adexa DPP10
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 20,82 €.7,47 €Nykyinen hinta on: 7,47 €. (sis. ALV)Käsintehty Kaksiosainen Pesuallas 865x430x200mm Ruostumaton Teräs R20 Päältäkiinnitettävä / Alakiinnitettävä | Adexa 204040D
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 323,00 €.130,11 €Nykyinen hinta on: 130,11 €. (sis. ALV)Kaupallinen Mausteen/Kastikkeen Pumppuantaja 2×2 litraa Ruostumaton Teräs | Adexa NHP002
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 264,63 €.108,41 €Nykyinen hinta on: 108,41 €. (sis. ALV)Kaupallinen pastankeittolaite, sähköinen, 2 koria, 8 litraa, pöytämalli | Adexa XDPAC8
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 421,78 €.173,52 €Nykyinen hinta on: 173,52 €. (sis. ALV)Kaupallinen Pesuallas Ruostumaton Teräs 1200x700x900mm 2 Altaalla Roiskesuoja | Adexa STD250A
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 654,58 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Kaupallinen Pesuallas Ruostumatonta Terästä 1200x700x900mm 2 allasta Roiskesuoja | Adexa DSA245
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 767,78 €.325,47 €Nykyinen hinta on: 325,47 €. (sis. ALV)Laminoitu Pyöreä Pöytälevy Käännettävä Mahonki & Musta Ø76 cm | Adexa TT30RMB
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 163,24 €.64,98 €Nykyinen hinta on: 64,98 €. (sis. ALV)Laminoitu Pyöreä Pöytälevy Käännettävä Pähkinä & Luonnollinen Ø30'' | Adexa TT30RWN
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 161,25 €.64,98 €Nykyinen hinta on: 64,98 €. (sis. ALV)Metalliverkko suodatin alumiini 470x245x10mm | Adexa AMF50251x2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 56,74 €.21,57 €Nykyinen hinta on: 21,57 €. (sis. ALV)Puristuskastikepullot 341 ml/12 oz Keltainen | Adexa WQSB12WY
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 3,19 €.1,08 €Nykyinen hinta on: 1,08 €. (sis. ALV)Seinähylly 1 taso 3 sivua ylöspäin 900x400x254mm Ruostumaton teräs | Adexa WSW40090B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 208,00 €.81,27 €Nykyinen hinta on: 81,27 €. (sis. ALV)Verkkosuodatin Premium ruostumaton teräs & alumiini 470x245x10mm | Adexa SMF50251x2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 112,85 €.43,28 €Nykyinen hinta on: 43,28 €. (sis. ALV)
