Kaupallinen Induktioliesi & Wok-yhdistelmä 2 x 3,5 kW | Adexa CA003
Alkuperäinen hinta oli: 883,08 €.379,74 €Nykyinen hinta on: 379,74 €. (sis. ALV)
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 430 mm |
| Korkeus | 135 mm |
| Leveys | 750 mm |
| Paino | 12,6 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Virtalähde | 380-400V / 3-vaiheinen |
| Teho | 2 x 3500 W |
| Materiaali | Ruostumaton teräs & kiillotettu musta kristallilevy |
| Väri | Musta |
| Mitat (levy) | 280×280 mm |
| Lämpötila | +60°C – +240°C |
| Ohjelmat | 10 lämpötila- ja tehotasoa |
| Ohjaimet | Digitaalinen |
| Ajastin | 0–240 minuuttia |
| Halkaisija (kypsennysalue) | 277 mm |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Ammattilainen kaasukäyttöinen laavakivigrilli, jossa kaappialusta, 18 kW 900 mm syvyys | Adexa HGL907
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 3859,29 €.1627,86 €Nykyinen hinta on: 1627,86 €. (sis. ALV)Bain Marie 2 kuumakattilaa 2×3,5 litraa | Adexa BMP42
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 759,71 €.325,47 €Nykyinen hinta on: 325,47 €. (sis. ALV)Kaupallinen Bain Marie 3 x GN1/2 -säiliöt & kannet, tyhjennysventtiili | Adexa BR08045
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 403,93 €.162,67 €Nykyinen hinta on: 162,67 €. (sis. ALV)Kaupallinen Bain Marie, sisältää 6xGN1/6 astiaa kannella | Adexa WH706616
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 491,31 €.200,65 €Nykyinen hinta on: 200,65 €. (sis. ALV)Kaupallinen Friteerauskeitin Yksiosainen Sähköinen 16 litraa 5 kW Työtason Poistoventtiili | Adexa HEF161V
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 471,09 €.195,23 €Nykyinen hinta on: 195,23 €. (sis. ALV)Kaupallinen friteerauskeittimet Yksisähköinen 10 litra 2,5 kW Pöytätaso | Adexa WHCDFS
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 152,95 €.59,56 €Nykyinen hinta on: 59,56 €. (sis. ALV)Kaupallinen Grillilevy Ribattu 728x393mm 2 aluetta 4,4 kW Sähkö | Adexa WHEG820AR
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 730,01 €.303,76 €Nykyinen hinta on: 303,76 €. (sis. ALV)Kaupallinen Kampagrilli Pieni 1 alue 2kW Sähkö | Adexa WHEG810AR
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 389,70 €.162,67 €Nykyinen hinta on: 162,67 €. (sis. ALV)Kaupallinen Paistokone Yksittäinen Sähköinen 12 litraa 5 kW Työtasomalli | Adexa HEF83A
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 299,03 €.119,25 €Nykyinen hinta on: 119,25 €. (sis. ALV)Kaupallinen Silotelttapannu Sileä/Ripoitettu Keskikokoinen 1 alue 3kW Sähkö | Adexa WHEG818AFR
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 586,62 €.249,49 €Nykyinen hinta on: 249,49 €. (sis. ALV)Kaupallinen Tasogrilli Sileä/Uritettu 730x500x230mm 4,4kW Sähkö | Adexa FT822
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 906,71 €.379,74 €Nykyinen hinta on: 379,74 €. (sis. ALV)Kaupallinen Tasoituslevy Sileä Keskikokoinen 1 alue 3 kW Sähkö | Adexa WHEG818AF
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 441,61 €.184,37 €Nykyinen hinta on: 184,37 €. (sis. ALV)
