Demo kaupallinen pizzauuni Sähkö 2 kammio 1+1 pizzaa x 30cm 400°C Digitaaliset säädöt 5.2kW 230V | Adexa PS442E
Alkuperäinen hinta oli: 728,43 €.303,76 €Nykyinen hinta on: 303,76 €. (sis. ALV)
| Syvyys | 470 mm |
| Korkeus | 495 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Paino | 36 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 2 x 350 mm pizzat |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 5200W |
| Materiaali | Ruostumaton teräs / Alumiini |
| Lämpötila | +400°C |
| Ohjaimet | Digitaalinen |
| Valaistus | Kyllä |
| Kammioiden määrä | 2 |
| Mitat (kammio) | 2 x 400×400 mm |
| Lämpömittari | Kyllä |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Ammatillinen induktioliesi lattiamalli 4 x 3.5kW | Adexa CX140D
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1799,56 €.759,60 €Nykyinen hinta on: 759,60 €. (sis. ALV)Ammattilaisen bain-marie 6xGN1/2 astioilla ja kansilla, tyhjennysventtiili | Adexa BR17045
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 529,61 €.216,94 €Nykyinen hinta on: 216,94 €. (sis. ALV)Ammattilaiskahvinkeitin kahdella suodattimella, manuaalitäyttö, 2×2,2 litran termoskannut | Adexa DRP386
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1400,76 €.585,95 €Nykyinen hinta on: 585,95 €. (sis. ALV)Ammattilaispizzauuni Sähkö 2 kammio 400x400mm 350°C Mekaaniset säädöt 3.9kW 230V | Adexa PS442
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 736,96 €.314,62 €Nykyinen hinta on: 314,62 €. (sis. ALV)Ammattimainen kaasuliesi 36 poltinta 24 kW GN2/1 kaasu-uuni 8 kW | Adexa Hotmax 700 GR763
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4542,90 €.1953,46 €Nykyinen hinta on: 1953,46 €. (sis. ALV)B-LUOKAN Ammattikäyttöinen Tasainen Paistolevy 730x470x240mm 4.4kW Sähkö | Adexa HEG820 B-LUOKKA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 447,92 €.184,37 €Nykyinen hinta on: 184,37 €. (sis. ALV)B-LUOKAN Ammattikäyttöinen Tasogrilli 728x393mm 2 vyöhykettä 4.4kW Sähkö | Adexa WHEG820AF B-LUOKKA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 513,08 €.216,94 €Nykyinen hinta on: 216,94 €. (sis. ALV)B-LUOKAN Ammattimainen induktioliesi 8kW | Adexa AMCD801 B-LUOKKA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2284,58 €.976,67 €Nykyinen hinta on: 976,67 €. (sis. ALV)Kammio Tyhjiöpakkauskone Kaksoistiivistepuomilla 14 Litraa | Adexa SV041
Available on backorder
Alkuperäinen hinta oli: 2460,92 €.1058,19 €Nykyinen hinta on: 1058,19 €. (sis. ALV)Kaupallinen kylmäjuomien annostelija 3 x 16 litraa | Adexa LSJ16LX3
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1281,05 €.542,54 €Nykyinen hinta on: 542,54 €. (sis. ALV)Kaupallinen läpikulku työtasokaappi liukuovilla ruostumaton teräs 1600x700x850mm | Adexa VTC167SLS
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1619,94 €.694,48 €Nykyinen hinta on: 694,48 €. (sis. ALV)Kaupallinen Slush-kone 3 x 15 litraa | Adexa XRJ15L3
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4342,00 €.1844,93 €Nykyinen hinta on: 1844,93 €. (sis. ALV)
