Kaupallinen suodatinkahvinkeitin, manuaalinen täyttö, 2 lasikannua, 2 lämpölevyä | Adexa CB02B1
Alkuperäinen hinta oli: 345,87 €.238,64 €Nykyinen hinta on: 238,64 €. (sis. ALV)
Valmista herkullista kahvia asiakkaillesi tai vieraille ammattimaisella kaksinkertaisella suodatinkahvikoneella. Tämä kahden kannun manuaalinen ja automaattinen täyttökone on suunniteltu julkisiin tiloihin, joissa ihmiset tarvitsevat erinomaista kahvia helposti, kätevästi ja nopeasti, kuten toimistoissa, kokoushuoneissa, klubeissa, baareissa ja ravintoloissa. Modernin virtaviivaisen muotoilun ansiosta se tuo täysin uuden mukavuuden ja ylellisyyden tunteen kaupallisiin kahvinkeittimiin. Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 418 mm |
| Korkeus | 420 mm |
| Leveys | 202mm |
| Paino | 13 kg |
| Takuu | 12 kk varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 2 x 1,8 litraa (kattilat) |
| Virtalähde | 230V / 1 vaihe |
| Teho | 2020W |
| Materiaali | Ruostumaton teräs & Ruostumaton teräs kahvipidike |
| Mukana | 2 kattilaa |
| Tuotanto | Jopa 15 litraa tunnissa |
| Lämpötila | +92 – +96 °C |
| Keittoaika | 6–7 minuuttia |
| Vesiliitäntä | Manuaalinen täyttö |
| Kapasiteetti (säiliö) | 1,8 litraa |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
Adexa E5 – Kannu Blenderille | Adexa E5JUG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 151,69 €.75,84 €Nykyinen hinta on: 75,84 €. (sis. ALV)Jäähdytetty maustepidike, sisältää 1xGN1/3+1xGN1/6-100mm säiliöt kannella, muovia | Adexa CHP06B3
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 115,97 €.48,71 €Nykyinen hinta on: 48,71 €. (sis. ALV)Jäähdytetty maustepidin, joka sisältää 1xGN1/6+3xGN1/9-100mm astiat kannella Muovi | Adexa CHP06B2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 70,59 €.48,71 €Nykyinen hinta on: 48,71 €. (sis. ALV)Jäähdytetty Maustepidin, sisältää 1xGN1/3+1xGN1/6-150mm astiat kannella, muovi | Adexa CHP06BD3
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 97,43 €.48,71 €Nykyinen hinta on: 48,71 €. (sis. ALV)Jäähdytetty Mausteteline sisältäen 1xGN1/3-100mm astian kannella, muovia | Adexa CHP04B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 70,10 €.37,85 €Nykyinen hinta on: 37,85 €. (sis. ALV)Jäähdytetty Mausteteline, sisältää 3xGN1/9-150mm astiat kannella Muovia | Adexa CHP04BD3
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 70,10 €.37,85 €Nykyinen hinta on: 37,85 €. (sis. ALV)Jäätelöastia 5 litraa Ruostumatonta terästä | Adexa WH1312CT
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 46,15 €.16,15 €Nykyinen hinta on: 16,15 €. (sis. ALV)Jäätelölasta Alumiini | Adexa ICAP
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 7,15 €.5,30 €Nykyinen hinta on: 5,30 €. (sis. ALV)Kaupallinen jääpalakone Alatason alle 35kg/24h | Adexa CIM35
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 550,34 €.379,74 €Nykyinen hinta on: 379,74 €. (sis. ALV)Kaupallinen suodatinkahvikone Automaattitäyttöinen 2,5 litran ilmalla suljettava termos | Adexa RP286BV
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1416,59 €.509,97 €Nykyinen hinta on: 509,97 €. (sis. ALV)Viinilasiteline Musta Seinään kiinnitettävä Pituus 300 mm 3 viinilasia | Adexa WGA18500300B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 15,78 €.10,72 €Nykyinen hinta on: 10,72 €. (sis. ALV)Viinilasiteline Musta Seinään kiinnitettävä Pituus 400mm 20 viinilasille | Adexa WGA58500400B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 44,95 €.21,57 €Nykyinen hinta on: 21,57 €. (sis. ALV)
