Kaupallinen kaksisuodatin kahvinkeitin manuaalinen tai automaattinen täyttö 2 ilmastopannua | Adexa CBD02A3
Alkuperäinen hinta oli: 938,49 €.694,48 €Nykyinen hinta on: 694,48 €. (sis. ALV)
Valmista herkullista kahvia asiakkaillesi tai vieraille ammattimaisella kaksisuodatin kahvikoneella. Tämä ravintola-alan kaksinkertainen manuaalinen ja automaattinen täyttökone on suunniteltu julkisiin tiloihin, joissa ihmiset tarvitsevat erinomaisen kahvin valmistamista helposti, kätevästi ja nopeasti, kuten toimistoissa, kokoushuoneissa, klubeissa, baareissa ja ravintoloissa. Modernilla virtaviivaisella muotoilullaan se tuo täysin uuden mukavuuden ja ylellisyyden tunteen kaupallisiin kahvinkeittimiin. Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 402 mm |
| Korkeus | 612 mm |
| Leveys | 403 mm |
| Paino | 10 kg |
| Takuu | 12 kk varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 2 x 2,5 litraa (ilmapannut) |
| Virtalähde | 230V / 1 vaihe |
| Teho | 2 x 2020W |
| Materiaali | Ruostumaton teräs & Ruostumaton teräs kahvipidike |
| Mukana | 2 termostaattikannua |
| Tuotanto | Jopa 30 litraa tunnissa |
| Lämpötila | +92 – +96 °C |
| Keittoaika | 6–7 minuuttia |
| Vesiliitäntä | Manuaalinen täyttö tai vesijohtoliitäntä |
| Kapasiteetti (säiliö) | 2 x 1,8 litraa |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
Ammattimainen tehosekoitin äänikotelolla 1,5 litraa 1500W Sähköinen ohjaus | Adexa E7
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 821,81 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Jäähdytetty maustepidike, sisältää 1xGN1/3+1xGN1/6-100mm säiliöt kannella, muovia | Adexa CHP06B3
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 115,97 €.48,71 €Nykyinen hinta on: 48,71 €. (sis. ALV)Jäähdytetty Maustepidin, sisältää 1xGN1/3+1xGN1/6-150mm astiat kannella, muovi | Adexa CHP06BD3
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 97,43 €.48,71 €Nykyinen hinta on: 48,71 €. (sis. ALV)Jäähdytetty Mausteteline sisältäen 1xGN1/6+3xGN1/9-150mm säiliöt kannella Muovi | Adexa CHP06BD2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 99,41 €.48,71 €Nykyinen hinta on: 48,71 €. (sis. ALV)Kahvikannu 1,8 litraa | Adexa DRB686PC
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 56,26 €.27,01 €Nykyinen hinta on: 27,01 €. (sis. ALV)Kaupallinen jääpalakone 50kg/24h Ruostumaton teräs Digitaaliset säätimet | Adexa CIM50
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 986,35 €.434,00 €Nykyinen hinta on: 434,00 €. (sis. ALV)Kaupallinen Pumpattava Termoskannu 2,2 litraa | Adexa AP022
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 70,51 €.32,43 €Nykyinen hinta on: 32,43 €. (sis. ALV)Kaupallinen suodatinkahvinkeitin manuaalinen täyttö 1 lasikannu 2 lämpölevyä | Adexa RB286W
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 205,15 €.151,82 €Nykyinen hinta on: 151,82 €. (sis. ALV)Muovinen Kahvisuodatinpidike Adexa kahvinkeittimille | Adexa CFPC
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 32,30 €.16,15 €Nykyinen hinta on: 16,15 €. (sis. ALV)Ruostumattomasta teräksestä valmistettu kahvinsuodatinpidike Adexa-kahvinkeittimille | Adexa CFS01
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 87,10 €.27,01 €Nykyinen hinta on: 27,01 €. (sis. ALV)Viinilasinpidike Musta Seinään kiinnitettävä Pituus 300 mm 15 viinilasia | Adexa WGA58500300B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 65,39 €.21,57 €Nykyinen hinta on: 21,57 €. (sis. ALV)Viinilasiteline Musta Seinään kiinnitettävä Pituus 400mm 20 viinilasille | Adexa WGA58500400B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 44,95 €.21,57 €Nykyinen hinta on: 21,57 €. (sis. ALV)
