Kaupallinen kaksisuodatin kahvinkeitin käsitäyttö 2 tyhjiöastiaa | Adexa CBD02A2
Alkuperäinen hinta oli: 1514,08 €.651,07 €Nykyinen hinta on: 651,07 €. (sis. ALV)
Valmista herkullista kahvia asiakkaillesi tai vieraille ammattimaisella kaksisuodattimella varustetulla kahvinkeittimellä. Tämä kahvilaitteisto, jossa on sekä manuaalinen että automaattinen täyttö, on suunniteltu julkisiin tiloihin, joissa kahvin valmistuksen tulee olla helppoa, kätevää ja nopeaa, kuten toimistoihin, kokoushuoneisiin, klubeille, baareihin ja ravintoloihin. Modernin virtaviivaisen muotoilunsa ansiosta se tuo täysin uudenlaisen mukavuuden ja ylellisyyden tunteen kaupallisiin kahvinkeittimiin.
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 402 mm |
| Korkeus | 552 mm |
| Leveys | 403 mm |
| Paino | 20 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 2 x 2 litraa (tyhjiöastiat) |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 2 x 2020 W |
| Materiaali | Ruostumaton teräs & ruostumattomasta teräksestä valmistettu kahviteline |
| Sisältyy | 2 tyhjiöastiaa |
| Valmistus | Jopa 30 litraa tunnissa |
| Lämpötila | +92 – +96 °C |
| Uuttoaika | 6–7 minuuttia |
| Vesiliitäntä | Manuaalitäyttö |
| Kapasiteetti (säiliö) | 2 x 1,8 litraa |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Adexa E5 – Kannu Blenderille | Adexa E5JUG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 189,68 €.75,84 €Nykyinen hinta on: 75,84 €. (sis. ALV)Ammattilais suodatinkahvinkeitin manuaalitäyttö 2,2 l Airpot | Adexa RP286
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 569,13 €.238,64 €Nykyinen hinta on: 238,64 €. (sis. ALV)Jäähdytetty Mausteastia sisältäen 1xGN1/3-150mm muovisen kannellisen astian | Adexa CHP04BD
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 99,13 €.37,85 €Nykyinen hinta on: 37,85 €. (sis. ALV)Jäähdytetty Mausteteline sisältäen 1xGN1/3-100mm astian kannella, muovia | Adexa CHP04B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 99,01 €.37,85 €Nykyinen hinta on: 37,85 €. (sis. ALV)Jäähdytetty Mausteteline sisältäen 3xGN1/6-100mm astiaa kannella, muovia | Adexa CHP06B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 122,54 €.48,71 €Nykyinen hinta on: 48,71 €. (sis. ALV)Jäätelöastia 5 litraa Ruostumaton teräs | Adexa WH1312CT
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 42,27 €.16,15 €Nykyinen hinta on: 16,15 €. (sis. ALV)Kaupallinen jääpalakone Alatason alle 35kg/24h | Adexa CIM35
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 885,57 €.379,74 €Nykyinen hinta on: 379,74 €. (sis. ALV)Kaupallinen kaksoissuodatin kahvinkeitin manuaalitäyttö 4 lasikannua 4 lämpölevyä | Adexa DRB686P
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 776,76 €.325,47 €Nykyinen hinta on: 325,47 €. (sis. ALV)Kaupallinen manuaalinen jäämurskain 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 212,53 €.86,70 €Nykyinen hinta on: 86,70 €. (sis. ALV)Kaupallinen Pumpattava Termoskannu 2,2 litraa | Adexa AP022
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 82,53 €.32,43 €Nykyinen hinta on: 32,43 €. (sis. ALV)Koristeluvati / Mausteteline kannella, 5 osastoa | Adexa CHA002
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 43,87 €.16,15 €Nykyinen hinta on: 16,15 €. (sis. ALV)Ruostumattomasta teräksestä valmistettu kahvinsuodatinpidike Adexa-kahvinkeittimille | Adexa NUB047
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 85,16 €.32,43 €Nykyinen hinta on: 32,43 €. (sis. ALV)
