Kaupallinen Jäähdytetty Työtaso 1 ovi 2 laatikkoa Syvyys 700mm | Adexa 2DRG21V
Alkuperäinen hinta oli: 1554,48 €.1150,31 €Nykyinen hinta on: 1150,31 €. (sis. ALV)
Työtasojääkaappi, jossa on yksi ruostumattomasta teräksestä valmistettu täysovi ja kaksi laatikkoa sekä 4 pyörää mukana. Tämä ravintolatyötason jääkaappi sisältää myös joukon hyödyllisiä ominaisuuksia, jotka tekevät catering- ja ammattikeittiössä työskentelystä huomattavasti helpompaa. Lämpötila-alue +2 – +8 °C CFC-vapaa kylmäaine ja vaahto Koko rakenne sisä- ja ulkopuolelta ruostumatonta terästä AISI 304, pyöristetyt sisäreunat helpottavat puhdistusta Eristys 60 mm paksuus Tuulettimella varustettu jäähdytyslokero parantaa ilman kiertoa Automaattinen sulatus ja kondenssiveden automaattinen haihdutus Elektroninen termostaatti ja digitaalinen LED-lämpötilanäyttö tarkkaan ohjaukseen ja helppoon lukemiseen Itse sulkeutuva ovi Magneettitiiviste voidaan vaihtaa ilman työkaluja Lämmityselementti piilotettu oven kehykseen kondensaation poistamiseksi Suunniteltu GN1/1-astioiden sijoittamiseen HC-kylmäaine 4 pyörää mukana Ulkomitat: 1360 x 700 x 860 mm Sisämitat: 795 x 580 x 560 mm Tilavuus: 314 litraa 1 hylly oven sisällä Virtalähde: 230V / 1N / 50Hz Vakiovarusteena UK-pistoke Asiakirjat Klikkaa tästä ladataksesi CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus Katso ’Määrittely’ alta yksityiskohtaisia tietoja varten.
| Syvyys | 700mm |
| Korkeus | 860 mm |
| Leveys | 1360 mm |
| Paino | 100 kg |
| Takuu | 12 kk varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 282 litraa |
| Ovet / Laatikoita | 1 ovi & 2 laatikkoa |
| Virtalähde | 230V / 1 vaihe |
| Teho | 275W |
| Pyörät | Kyllä |
| Hyllyt | 1 |
| Jäähdytys | Tuuletettu |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R290a |
| Lämpötila | +2 °C – +8 °C |
| Ohjaimet | Digitaalinen |
| Max lämpötila (huone) | +48°C |
| Materiaali (ulkopuoli) | Ruostumaton teräs |
| Materiaali (sisäpuoli) | Ruostumaton teräs |
| Mitat (laatikot) | 304x525x310 mm (sisäpuoli) |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
Baarijääkaappi 3 saranoitua ovea 312 litraa Musta | Adexa BC03PP
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1183,75 €.651,07 €Nykyinen hinta on: 651,07 €. (sis. ALV)Kaupallinen Astianpesukonekoriteline Ruostumaton teräs 9 tasoa 550x510x1700mm | Adexa RT5509
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 274,78 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Kaupallinen Kaksipaikkainen Sähköinen Rasvakeitin 8+8 litraa 2,5+2,5kW Työtasomalli | Adexa WHCDFD
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 394,27 €.130,11 €Nykyinen hinta on: 130,11 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Selkänoja 600x600x900/1000 mm | Adexa WT6060
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 457,96 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa Hylly 1000x700x900mm | Adexa WT70100WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 378,80 €.238,64 €Nykyinen hinta on: 238,64 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtaso Ruostumaton teräs Alahylly 2000x700x900mm | Adexa WT70200WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 404,78 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Kuittiteline / Laskupidike 32” 800x60x20mm | Adexa ABH032
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 50,48 €.16,15 €Nykyinen hinta on: 16,15 €. (sis. ALV)Premium Kaupallinen Työpöytä Ruostumatonta Terästä Pohjahylly Korotusreunalla 800x700x900/1000mm | Adexa DWT8070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 379,65 €.227,78 €Nykyinen hinta on: 227,78 €. (sis. ALV)Premium-työpöytä kaupalliseen käyttöön, ruostumaton teräs, ei alaosaa, yläreuna 1000x700x980/1080 mm | Adexa DW10070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 282,85 €.130,11 €Nykyinen hinta on: 130,11 €. (sis. ALV)Premium-työtila kaupalliseen käyttöön Ruostumaton teräs Ilman alahyllyä 1200x700x980mm | Adexa DW12070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 173,77 €.135,54 €Nykyinen hinta on: 135,54 €. (sis. ALV)Side Dining Chair PU-nahkaistuin Vaaleanharmaa | Adexa GSYH003LG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 168,18 €.97,55 €Nykyinen hinta on: 97,55 €. (sis. ALV)Tab Grabber / Tilauspidike 40” 1000x60x20mm | Adexa ABH040
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 53,95 €.21,57 €Nykyinen hinta on: 21,57 €. (sis. ALV)
