Ammattimainen matala jääkaappitaso / Kokin alusta, 3 ovea 1795x700x650mm | Adexa BASE31
Alkuperäinen hinta oli: 1747,32 €.1030,93 €Nykyinen hinta on: 1030,93 €. (sis. ALV)
Tämä kaupallinen jääkaappitaso (tai matala poika / alagrilli) on erinomainen ratkaisu maksimoida ravintolakeittiön tilankäyttö. Suunniteltu erittäin tukevaksi ja kestäväksi, tämä jäähdytyslevy mahdollistaa muiden laitteiden, kuten grillien, keittotasojen, friteerauskeittimien tai uunien sijoittamisen sen päälle. Tämä varuste on uskomaton tilansäästäjä ravintolaasi, hotelliisi tai baariisi varten. CFC-vapaa kylmäaine ja vaahto Koko sisä- ja ulkorakenne on valmistettu AISI 304 -ruostumattomasta teräksestä, pyöreillä sisäreunoilla helppoa puhdistamista varten Eristyspaksuus 60 mm Ylivertainen tuuletettu jäähdytys, joka parantaa ilmankiertoa Automaattinen sulatus ja kondenssiveden automaattinen haihdutus Elektroninen termostaatti ja digitaalinen LED-lämpötilanäyttö tarkkaa hallintaa ja helppoa lukemista varten Itse sulkeutuvat ovet Magneettitiiviste voidaan vaihtaa ilman työkaluja Oven karmiin piilotettu lämmityselementti estää kondensaation Hyllyt ja hyllytuen on suunniteltu mahtumaan 1 x GN1/1 -astioille ja -säiliöille Varustettu pyörillä 230V / 1 vaiheen virtalähde Vakiovarusteinen UK-pistoke Asiakirjat Klikkaa tästä ladataksesi käyttöohjeet Klikkaa tästä ladataksesi tekninen piirustus Klikkaa tästä ladataksesi energiamerkinnät Klikkaa tästä ladataksesi räjäytyskuva Klikkaa tästä ladataksesi varaosaluettelo Katso alla kohdasta ”Erikoistiedot” yksityiskohtaista tietoa varten.
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 650 mm |
| Leveys | 1795 mm |
| Paino | 100 kg |
| Takuu | 12 kk varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 317 litraa |
| Ovet / Laatikoita | 3 ovea |
| Virtalähde | 230V / 1 vaihe |
| Teho | 350W |
| Jalat | 4 pyörää |
| Tarjotin/Ritilän koko | GN1/1 |
| Jäähdytys | Tuuletettu |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R290a |
| Lämpötila | +2–+8 °C |
| Ohjaimet | Digitaalinen |
| Max lämpötila (huone) | +43 °C |
| Materiaali (ulkopuoli) | Ruostumaton teräs |
| Materiaali (sisäpuoli) | Ruostumaton teräs |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
Adexa Bar-jäähdyttimen CW85 ylähylly
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 43,81 €.32,43 €Nykyinen hinta on: 32,43 €. (sis. ALV)Jäähdytetty tarjoilulinjaston valmistelevä yläosa 1500mm 6xGN1/3 Syvyys 380mm Ruostumattomasta teräksestä valmistettu kansi | Adexa GA515
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 859,81 €.455,70 €Nykyinen hinta on: 455,70 €. (sis. ALV)Jäähdytetty tarjoilupöytä Valmistelutaso 1200mm 4xGN1/3 Syvyys 380mm Lasikansi | Adexa GT512
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1084,97 €.412,29 €Nykyinen hinta on: 412,29 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaareva etuosa 1200x730x1200mm 2 hyllyä Musta pohja LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2532,25 €.1899,19 €Nykyinen hinta on: 1899,19 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaareva etuosa 1000x700x1200mm 2 hyllyä Ruostumattomasta teräksestä valmistettu pohja LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 3979,23 €.1790,66 €Nykyinen hinta on: 1790,66 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton Teräs Kaareva etuosa | Adexa CW160R
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 975,03 €.672,77 €Nykyinen hinta on: 672,77 €. (sis. ALV)Näyttökaappi Jääkaappi 200 litraa 2 hyllyä | Adexa CW200R
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1637,61 €.900,69 €Nykyinen hinta on: 900,69 €. (sis. ALV)Näyttökaappijääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta | Adexa CW160X
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2170,32 €.846,42 €Nykyinen hinta on: 846,42 €. (sis. ALV)Pystykkylmäkaappi 238 litraa 4 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL238B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1258,15 €.868,13 €Nykyinen hinta on: 868,13 €. (sis. ALV)Työtasolle sijoitettava näyttöjääkaappi 98 litraa 4 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL98B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 660,44 €.455,70 €Nykyinen hinta on: 455,70 €. (sis. ALV)Työtasolle sijoitettava näyttökaappi 58 litraa 2 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL58B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 550,13 €.390,58 €Nykyinen hinta on: 390,58 €. (sis. ALV)Valkoinen lankahylly Adexa-pullonjäähdyttimeen CL380SDCP
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 54,08 €.37,85 €Nykyinen hinta on: 37,85 €. (sis. ALV)
