Kaupallinen matala pakastintiski 2 ovea GN1/1 | Adexa DUGN2100BT
Alkuperäinen hinta oli: 2271,29 €.976,67 €Nykyinen hinta on: 976,67 €. (sis. ALV)
Matala pakastinpöytä, jossa yksi ruostumattomasta teräksestä valmistettu ovi ja 4 pyörää mukana. Tämä ravintolan penkkijääkaappi sisältää myös useita hyödyllisiä ominaisuuksia, jotka tekevät työstäsi cateringissa ja ammattikeittiössä huomattavasti helpompaa.
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 700 mm |
| Korkeus | 650 mm |
| Leveys | 1360 mm |
| Paino | 67kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 204 litraa (brutto) / 113 litraa (netto) |
| Ovet / Laatikot | 2 ovea |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Pyörät | Kyllä |
| Hyllyt | 2 |
| Jäähdytys | Tuulettuva |
| Sulatus | Automaattinen |
| Kylmäaine | R290 |
| Lämpötila | -10 °C – -20 °C |
| Ohjaimet | Digitaalinen |
| Max lämpötila (huone) | +38°C |
| Materiaali (ulkopuoli) | Ruostumaton teräs |
| Materiaali (sisäosa) | Ruostumaton teräs |
| Mitat (hyllyt) | 340×560 mm |
| Virrankulutus | 2265 kWh/vuosi |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Juomajääkaappi Kaksiosainen Ovi 745 litraa Valaistu yläpaneeli | Adexa SC760FA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2776,10 €.1193,73 €Nykyinen hinta on: 1193,73 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaareva etuosa 1500x730x1200mm 2 hyllyä Musta pohja LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 5047,71 €.2170,52 €Nykyinen hinta on: 2170,52 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaarrettu etuosa 1800x730x1200mm 2 hyllyä Musta jalusta LED | Adexa GN1800C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 6062,96 €.2604,65 €Nykyinen hinta on: 2604,65 €. (sis. ALV)Kaupallinen jääpalakone 50kg/24h Ruostumaton teräs Digitaaliset säätimet | Adexa CIM50
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1009,30 €.434,00 €Nykyinen hinta on: 434,00 €. (sis. ALV)Kaupallinen jääpalakone Alatason alle 35kg/24h | Adexa CIM35
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 885,57 €.379,74 €Nykyinen hinta on: 379,74 €. (sis. ALV)Kaupallinen manuaalinen jäämurskain 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 212,53 €.86,70 €Nykyinen hinta on: 86,70 €. (sis. ALV)Langatontakori Adexa-syvänpakastimeen BD400/BD400SS
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 57,54 €.21,57 €Nykyinen hinta on: 21,57 €. (sis. ALV)Monitoiminen jäänkauha alumiinia 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 14,82 €.5,30 €Nykyinen hinta on: 5,30 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 100 litraa 2 hyllyä Musta | Adexa CW100B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1197,96 €.509,97 €Nykyinen hinta on: 509,97 €. (sis. ALV)Näyttökaappijääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta | Adexa CW160X
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1988,30 €.846,42 €Nykyinen hinta on: 846,42 €. (sis. ALV)Pystykkylmäkaappi 238 litraa 4 hyllyä Musta 1 tasainen ovi | Adexa CL238B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2018,89 €.868,13 €Nykyinen hinta on: 868,13 €. (sis. ALV)Rullakantinen Näyttöjäähdytyslevy jäärasialla GN1/1 Ruostumaton teräs | Adexa CRDIB1
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 269,64 €.108,41 €Nykyinen hinta on: 108,41 €. (sis. ALV)
