1200lt Kaupallinen Pakastin Ruostumaton teräs Pystymallinen kaappi Kaksoislasiovet Staattinen jäähdytys | Adexa F1200SGLASS
Alkuperäinen hinta oli: 4038,10 €.1736,39 €Nykyinen hinta on: 1736,39 €. (sis. ALV)
Erinomaisen laadukas kaksioinen pystymallinen ammattikäyttöön tarkoitettu jääkaappi, joka tarjoaa erittäin runsaan käyttökelpoisen kylmäsäilytystilan, raskaat pyörät liikkuvuutta varten sekä käyttäjäystävälliset säätimet tarkan lämpötilansäädön mahdollistamiseksi. Tämä kaksioinen ammattipakastin on tarjouksessa edulliseen hintaan.
- Ulkokoko (LxSxK): 1340 x 845 x 2000 mm
- Sisäkoko (LxSxK): 1220 x 680 x 1380 mm
- Kapasiteetti: 1173 litraa
- Lämpötila: -18°C – -20°C
- Virtalähde: 230V / 1N / 50Hz
- Staattinen jäähdytys
- Käsin sulatettava
- CFC-vapaa kylmäaine ja vaahto
- Pyöristetyt sisäkulmat helpottavat puhdistusta
- Eristys 60 mm paksu, parempaan energiatehokkuuteen
- Elektroninen termostaatti ja digitaalinen LED-lämpötilanäyttö tarkkaan säätöön ja helppoon lukemiseen
- Itse sulkeutuva ovi
- Magnetti tiiviste vaihdettavissa ilman työkaluja
- Lämmityselementti piilotettu oven kehykseen kondensaation estämiseksi
- Materiaali (ulkopuoli): Ruostumaton teräs 430
- Materiaali (sisäpuoli): Kohokuvioitu alumiini
- HC-kylmäaine
Dokumentit
- Lataa käyttöohje tästä
- Lataa energiamerkinnät tästä
- Lataa tekninen piirustus tästä
- Lataa CE-vaatimustenmukaisuusvakuutus tästä
Katso tarkemmat tiedot kohdasta ’Tekniset tiedot’.
| Syvyys | 810 mm |
| Korkeus | 2010 mm |
| Leveys | 1340 mm |
| Paino | 185 kg |
| Takuu | 12 kuukauden varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 1200 litraa (brutto) / 791 litraa (netto) |
| Ovet / Laatikot | 2 lasiovet |
| Virtalähde | 230 V / 1 vaihe |
| Teho | 710 W |
| Tarjotin/ritiläkoko | GN2/1 tai 2xGN1/1 |
| Hyllyt | 6 mukana |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Jäähdytys | Staattinen |
| Sulatus | Manuaalinen |
| Kylmäaine | R290a |
| Lämpötila | -18 – -20 °C |
| Max lämpötila (huone) | +43°C |
| Materiaali (ulkopuoli) | Ruostumaton teräs |
| Eristys | 60 mm |
| Lukko | Kyllä |
| Materiaali (sisäosa) | Ruostumaton teräs |
| Energialuokka | D |
| Mitat (sisätilat) | 1220x680x1390 mm |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa (voidaan jälkitoimittaa)
Yhteensopivat tuotteet
Ammattikäyttöön tarkoitettu jäähdytetty tiski, 2 lasiovea, syvyys 600 mm | Adexa RS21VG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 2429,69 €.1030,93 €Nykyinen hinta on: 1030,93 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaareva etuosa 1200x730x1200mm 2 hyllyä Musta pohja LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4416,71 €.1899,19 €Nykyinen hinta on: 1899,19 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaareva etuosa 1500x730x1200mm 2 hyllyä Musta pohja LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 5047,71 €.2170,52 €Nykyinen hinta on: 2170,52 €. (sis. ALV)Kakkutiski Kaareva etuosa 1800x730x1200mm 2 hyllyä Ruostumaton teräspohja LED | Adexa GN1800CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 5931,10 €.2550,39 €Nykyinen hinta on: 2550,39 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaareva etuosa 1000x700x1200mm 2 hyllyä Musta jalusta LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4038,10 €.1736,39 €Nykyinen hinta on: 1736,39 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaareva etuosa 1000x700x1200mm 2 hyllyä Ruostumattomasta teräksestä valmistettu pohja LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 4194,55 €.1790,66 €Nykyinen hinta on: 1790,66 €. (sis. ALV)Kakutiski Kaarrettu etuosa 1800x730x1200mm 2 hyllyä Musta jalusta LED | Adexa GN1800C2BLACK
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 6062,96 €.2604,65 €Nykyinen hinta on: 2604,65 €. (sis. ALV)Kaupallinen jääpalakone 50kg/24h Ruostumaton teräs Digitaaliset säätimet | Adexa CIM50
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1009,30 €.434,00 €Nykyinen hinta on: 434,00 €. (sis. ALV)Kaupallinen manuaalinen jäämurskain 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 212,53 €.86,70 €Nykyinen hinta on: 86,70 €. (sis. ALV)Lukittava Minijääkaappi Lasiovella Musta 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 454,66 €.184,37 €Nykyinen hinta on: 184,37 €. (sis. ALV)Näyttöjääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta & Ruostumaton teräs Tasainen etuosa | Adexa CW160B
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1564,57 €.672,77 €Nykyinen hinta on: 672,77 €. (sis. ALV)Näyttökaappijääkaappi 160 litraa 2 hyllyä Musta | Adexa CW160X
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1988,30 €.846,42 €Nykyinen hinta on: 846,42 €. (sis. ALV)
