1200lt Kaupallinen Pakastin Ruostumaton teräs Pystymallinen kaappi Kaksoislasiovet Staattinen jäähdytys | Adexa F1200SGLASS
Alkuperäinen hinta oli: 2346,46 €.1736,39 €Nykyinen hinta on: 1736,39 €. (sis. ALV)
Erinomainen laadukas kaksiosainen pystymallinen kaupallinen jääkaappi, joka tarjoaa erittäin suuren käytettävissä olevan jäähdytystilan, raskaat pyörät liikutettavuuden vuoksi ja käyttäjäystävälliset säätimet tarkkaan lämpötilan säätelyyn. Tämä kaksiosainen ammattimainen pystypakastin pilkkahintaan. Ulkomitat (LxSxK): 1340 x 845 x 2000 mm Sisämitat (LxSxK): 1220 x 680 x 1380 mm Kapasiteetti: 1173 litraa Lämpötila: -18C – -20C Sähkönsyöttö: 230V / 1N / 50Hz Staattinen jäähdytys Manuaalinen sulatus CFC-vapaa kylmäaine ja vaahto Pyöristetyt sisäreunat helpottavat puhdistamista 60 mm paksuinen eristys parempaan energiatehokkuuteen Elektroninen termostaatti ja digitaalinen LED-lämpötilanäyttö tarkkaan säätöön ja helppoon lukemiseen Itsetoimiva ovi Magneettitiiviste voidaan vaihtaa ilman työkaluja Lämmityselementti piilotettu oven kehykseen tiivistyksien estämiseksi Materiaali (ulkopuoli): Ruostumaton teräs 430 Materiaali (sisäpuoli): Kohokuvioitu alumiini HC kylmäaineet Asiakirjat Klikkaa tästä ladataksesi käyttöohjeet Klikkaa tästä ladataksesi energiamerkinnät Klikkaa tästä ladataksesi tekniset piirustukset Klikkaa tästä ladataksesi CE-vaatimustenmukaisuusvakuutuksen Katso kohdasta ’Tuotetiedot’ yksityiskohtaisempaa tietoa.
| Syvyys | 810 mm |
| Korkeus | 2010mm |
| Leveys | 1340 mm |
| Paino | 185 kg |
| Takuu | 12 kk varaosatakuu |
| Kapasiteetti | 1200 litraa (brutto) / 791 litraa (netto) |
| Ovet / Laatikoita | 2 lasiovea |
| Virtalähde | 230V / 1 vaihe |
| Teho | 710W |
| Tarjotin/Ritilän koko | GN2/1 tai 2xGN1/1 |
| Hyllyt | 6 sisältyy mukaan |
| Materiaali | Ruostumaton teräs |
| Jäähdytys | Staattinen |
| Sulatus | Käsikirja |
| Kylmäaine | R290a |
| Lämpötila | -18 – -20 °C |
| Max lämpötila (huone) | +43°C |
| Materiaali (ulkopuoli) | Ruostumaton teräs |
| Eristys | 60 mm |
| Lukko | Kyllä |
| Materiaali (sisäpuoli) | Ruostumaton teräs |
| Energialuokka | D |
| Mitat (sisäosa) | 1220x680x1390 mm |
Tuotekuvat ovat havainnollistavia. Vaikka pyrimme näyttämään tuotteet täsmälleen sellaisina kuin ne näyttävät, joissakin yksittäistapauksissa verkkosivustomme kuvan ja tuotteen todellisen ulkonäön välillä voi olla eroja. Useimpiin tuotteisiimme on kiinnitetty tai kaiverrettu logomme, mikä ei aina käy ilmi tuotekuvista. Lisäksi pyrimme aina antamaan mahdollisimman tarkkoja tuotetietoja, mutta tämä voi poikkeustapauksissa hieman poiketa todellisuudesta ja sitä tulisi yleisesti ottaen pitää suuntaa antavana ja kattavana.
Kaikki yksiköt ovat upouusia ja käyttämättömiä.
Toimitus tapahtuu tontin rajalle. Kuljettajat eivät pura tai asenna mitään.
Myymme sekä yksityishenkilöille että yrityksille/organisaatioille.
Koska ostamme suuria määriä suoraan tehtaalta ilman tukkukaupan välikäsiä, voimme monissa tapauksissa tarjota sinulle loppukäyttäjänä saman hinnan kuin normaali jälleenmyyjä on veloittanut.
Varastossa
Yhteensopivat tuotteet
Baarijääkaappi 3 saranoitua ovea 312 litraa Musta | Adexa BC03PP
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 1183,75 €.651,07 €Nykyinen hinta on: 651,07 €. (sis. ALV)Kaupallinen friteerauskeittimet Yksisähköinen 10 litra 2,5 kW Pöytätaso | Adexa WHCDFS
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 77,36 €.59,56 €Nykyinen hinta on: 59,56 €. (sis. ALV)Kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Pohjahylly 1800x700x900mm | Adexa WT70180WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 433,95 €.325,47 €Nykyinen hinta on: 325,47 €. (sis. ALV)Kaupallinen Työtaso Ruostumaton teräs Alahylly 2000x700x900mm | Adexa WT70200WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 404,78 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alahylly Yläreuna 700x700x900/1000mm | Adexa DWT7070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 159,85 €.124,68 €Nykyinen hinta on: 124,68 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Alaosa 2000x700x900mm | Adexa DWT20070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 774,86 €.271,21 €Nykyinen hinta on: 271,21 €. (sis. ALV)Premium Commercial -työpöytä Ruostumaton teräs Ei alapaneelia Koroke 1400x600x980/1080mm | Adexa DW14060
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 341,84 €.157,24 €Nykyinen hinta on: 157,24 €. (sis. ALV)Premium Commercial Työpöytä Ruostumaton teräs Ilman alahyllyä Rintapelti 800x600x980/1080mm | Adexa DW8060
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 152,68 €.108,41 €Nykyinen hinta on: 108,41 €. (sis. ALV)Premium Kaupallinen Työpöytä Ruostumaton Teräs Alahylly Ja Taustakoroke 1200x700x900/1000mm | Adexa DWT12070
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 493,98 €.276,63 €Nykyinen hinta on: 276,63 €. (sis. ALV)Premium kaupallinen työpöytä Ruostumaton teräs Pohjahylly 1000x700x900mm | Adexa DWT10070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 361,58 €.238,64 €Nykyinen hinta on: 238,64 €. (sis. ALV)Premium-kaupallinen työpöytä Ruostumatonta terästä Alaosa hylly 700x700x900mm | Adexa DWT7070WO
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 282,30 €.206,08 €Nykyinen hinta on: 206,08 €. (sis. ALV)Sivutuolituoli PU-nahkainen istuin Vaaleanruskea | Adexa GSYH003LB
In stock
Alkuperäinen hinta oli: 112,59 €.86,70 €Nykyinen hinta on: 86,70 €. (sis. ALV)
